Kniha návštěv

Datum: 11.04.2018

Vložil: aaa

Titulek: Re: mistrák

beztak jo :)

Datum: 21.02.2018

Vložil: Fanda

Titulek: příprava

Dobrý den,požádal bych aspon o stručné vyjádření k přípravným zápasům(střelce branek).Zajímá mne hlavně jak se prosazuje kanonýr Black. Děkuji.

Datum: 04.03.2018

Vložil: TJT

Titulek: Re: příprava

TJT - TJ Skaštice B 9:0 (0:1)
Branky:
Malát J. 3, Bartůšek O. 2, Mršták 2, Židlík, Halamíček

Datum: 09.10.2017

Vložil: tjt

Titulek: Vzkaz pro Blacka

A pak že to tady nikdo nečte a nikoho to nezajímá!!!

Datum: 22.10.2017

Vložil: Black

Titulek: Re: Vzkaz pro Blacka

Vpohodě, diskuze paráda ;-) rozjeli jste to kluci. Já to spíš ale myslel na články ze zápasu ;-) že tu od Břestu nikdo nenapsal.

Datum: 08.10.2017

Vložil: Kopanina

Titulek: Paštika ze zahlinic...

Tak co jsem dneska viděl v Hulíně...z toho se mi chce blejt...trávník v Záhlinicích úplně v pořádku, krásný počasí - přesto se utkání s Těšnovicemi hraje na hnusné umělce v Hulíně...utkání ovlivněno vyloučením, kdy rozhodčí je asi velký kamarád s "Paštikářama" což od začátku bylo vedeno...hráč domácích leží na brankové čáře míč mezi nohama, a útočník nemá jinou šanci než aby mohl dát branku, tak dokope toho hráče...logicky...ale že by nepřímí volný kop pro těšnovice ne..faul na obránce...Dále...přestupek na obránce těšnovic nepotrestaný ani kartou, a sám faulovaný hráč obdrží žlutou - ani nevím za co..v zápětí...rozehrání standartky a písknut útočný faul, který tam nebyl... pro domácí...pak se nedivím co ten hráč řekne na adresu rozhodčí...no a jinak haluz gól co domácí dali...obraz hry měl vypadat asi tak že domácí budou hosty přehrávat...to se nestalo...hosté přehrávali domácí, ale nepodařilo se jim dostat do vápna, protože VAL 10 lidí stojících na Vápně prostě neprojdeš...domácí to uskákali a odkřápali...krásná kopaná...už i Komárno bylo fotbalovější než Záhlinice. Paštěka at se chytí za rypák...fotbalu ZDAR!

Datum: 09.10.2017

Vložil: Soudnost

Titulek: Re: Paštika ze zahlinic...

Asi jsem byl na jiném fotbale - Zahlinice v první půlce 4 tutovky to proměnit tak nebylo po půli o čem hrát - Tesnovice za cely zapas nic. Na držení balonu se nevyhrává. A uplakanost a podrážděnost hostí při skvělém výkonu rozhodčí taky ne moc často viditelná !

Datum: 09.10.2017

Vložil: Divák

Titulek: Re: Re: Paštika ze zahlinic...

Hele ty Soudnosti ... kde jsi ty slepejši viděl skvělý výkon rozhodčí? Ty asik byl taky někde jinde...
2. minuta zápasu u brankové čáry souboj trma vrma a sudí je kde na půlce. Je fakt, že vyloučený hráč měl mlčet, ale pokud on dostal červenou tak v tom případě měli jít ven minimálně dva domácí, těch p..í a k...v tam bylo tolik až to bylo ubohé. Fajn v první půlce se bav mě o dvou tutovkách záhlinic, ale druhej poločas posraní z 10 protiháčů, zalezlí a posraní jak nikdy. To že je hosté nedotáhli nic do konce je smutné páč hrát 10 proti 12 by zasloužilo pochvalu a aspon vyrovnání.

Datum: 09.10.2017

Vložil: vtipálkovi

Titulek: Re: Re: Paštika ze zahlinic...

asis byl někde jinde no...skvělej výkon rozhodčí to byl...pro domácí...to máš pravdu...že vám připískavala všechny sporný momenty...nedávala vám v podstatě žádný karty...2 šance jste měli...ale jste takový kopáči, že netrefíte pomalu ani stodolu...férovou porážku přijmout umíme ale tohle je hnus...doufám že se budete plácat po ramenách ještě dlouho, jak jste dobří kopáči...na každýho dojde...to znáš :)

Datum: 09.10.2017

Vložil: Kopáči

Titulek: Re: Re: Re: Paštika ze zahlinic...

A vy jste takoví kopáči, že se k té střele ani nedostanete - asi jste čekali, že za Vás vystřelí Dundová.
Samí borec HS Kroměříž a jediné co umí je nadávat rozhodčí do děvek. Tak jak jste včera přehráli Záhlinice to by je nepřehráala ani Sparta, jenom ta rozhodčí to posrala.
Klobouk dolů - jste mistři :)

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek