Kniha návštěv

Datum: 08.10.2012

Vložil: RP

Titulek: Re: Re: Lubná A

Tak se nezlob Tomáši, jestli bylo něco řečeno špatně, nejsem až takový pablb, jak píšeš, pohybuju se v tom moře let a bohužel vím, kdo, co, kdy, kde a jak široko daleko. No ale vedení celku Těšnovic dalo mezitím do sekce články referát a nevypadá to nějak podle tvé verze. Ale si se neshodneme, tak se měj a ahoj.

Datum: 08.10.2012

Vložil: Tomaš

Titulek: Re: Re: Re: Lubná A

Nezlob se ,ale nemůžu souhlasit a jemi jedno kdo vyhraje jezdím na fotbal i tam a do Těšnovic proto jsem za at se zachrání oba mančafty. Ale když už jste u těch nářků tak si stačí vzpomenout na zápas Těšnovice-Lukov. Takže bych to nechal v klidu

Datum: 08.10.2012

Vložil: sekterář

Titulek: Re: Re: Re: Re: Lubná A

Hergot tome ano s lukov byl sudí tragikomický to ano ale jen a jen vlastní bylbostí a neumím. COž uznal i svazový delegát. Proboha pokud jsi byl na tom fotbale a rozumíš tomu tak to musíš uznat. Na lubné sem nebyl ale nevím kdo z těšnováku ti řekl že ta pentle byla.mluvil jsem s většinou a nic takového. A pokud si na poměry stěžovali už i Admiráci jenž tohle nedělejí tak už asi něco opravdu nebylo v pořádku. Podle mě není v pořádku ani umístění kabiny rozhodčích kdesi za rohem u udírny.

Datum: 08.10.2012

Vložil: Tomáš

Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Lubná A

Dobrá každý máme svuj názor a pokud píšeš že sudí z Lukovem byl trgikomický máš pravdu byl jsem tam a stejně jak včera kupil chyby ovšem daleko víc než v Lubné p Konečný. Jinak ti můžu říct pár dalších odborníku rozhodčích které znáš Daněk,Družbík,Horvat,Slavík,. Nemá cenu so otom dál bavit a hlavně nevím kdo by měl zájem a hlavně peníze dávat sudímu když kor v Lubné nejsou-muj názor

Datum: 25.09.2012

Vložil: Milan

Titulek: béčko

Tak výsledky se pomalu dostavují a porazíte doma i Bezměrov mají velkou marodku ve Zlobicích jich bylo akorát a to hrály někteří se sebezapřením. a nebo to dělejte jak Skaštice a postavte pulku ačka Bene co ty nato. Ne to píši jen tak vím,že takové prasárny jak dělají ve Skašticich je pod naší uroven.

Datum: 22.09.2012

Vložil: Batov 1930- TJ Těšnovice

Titulek: s webu domacich

SK Baťov - Těšnovice 1:0 (1:0)
Branka: Spurný D.
Sestava: Stýblo - Spurný M.,Zapletal L., Zapletal P., Ištvánek (74.Slobodian) - Janovský, Vitásek, Skyba (55.Koplík), Spurný D. - Janeba (84. Daněk), Krajča.
"Dnes můžu být spokojený pouze s výsledkem, navíc je to třetí vítězství v řadě a toho si cením. Ovšem co se týče dnešního utkání, je potřeba sportovně uznat, že soupeř byl lepší, fotbalovější
a zejména ve druhém poločase nás jednoznačně přehrál. Na druhou stranu je zase pravda, že do gólové příležitosti se Těšnovice nedostaly, ale kombinačně byli dnes lepší! Nám se rozpadla stoperská dvojice, tak jsem musel trošku zaimprovizovat a jsem rád, že jsme zápas odehráli s nulou. Rozhodně máme na čem pracovat a dnešní zápas byl toho důkazem! Přesto, že stoupáme tabulkou vzhůru, je třeba zůstat nohama pevně na zemi a dál tvrdě pracovat v tréninku", zhodnotil stručnně zápas a zároveň i polovinu podzimní části trenér Roman Kolenič.

Datum: 16.09.2012

Vložil: Domin

Titulek: ..

všem kritikům kteří budou hodnotit a budou tady na internetu mě pomlouvat ..ok druhý gól můj....svým hračům sem se omluvil....a nemusíte mýt strach už mě tam neuvidíte...! to vše pro kritiky..! a ten kdo nechce být ingoknoto může mě najít v těšnovicích u bufetu ..díky..!

Datum: 16.09.2012

Vložil: Tomáš

Titulek: Re: ..

Buď v klidu, každý udělá chybu. Třeba rozhodčí :D

Datum: 18.09.2012

Vložil: ben

Titulek: Re: ..

Kurva neser a o vikendu do branky.kazdej dela chyby nestvi me.hold stalo se vyhralo se tak na to ser domine.chytat umis a blazna jajo ty to muzstvo potrebuje.tak makej dal at se tech chyb vyvarujes.

Datum: 24.09.2012

Vložil: Patrik

Titulek: Re: ..

Dominiku nikdo tě neuráží,ale když tak čtu tvé vyjádření nevím nevím-musíš ustát i kritiku a hlavně golman musí být psychycky na výši a to podle tveho vyjádření zatím nejsi

<< 32 | 33 | 34 | 35 | 36 >>

Přidat nový příspěvek