MY CHCEME POSTUP..!

Datum: 26.08.2012

Vložil: Sepe

Titulek: zápas

Dnes jsme hráli špatně a soupeř byl dost dobrý, takže jsme dostali na prdel. Musíme se z toho otřepat a nachystat se na Skaštice. Je potřeba doma zabrat naplno! Prohra 5:1, poločas 2:1.

Titulek: Re: bečko

to mozna jo ale zlobice letos budou hodne silne...a navic domaci nastoupili s hodne oklestenou sestavou.

Vložil: ...

Titulek: Re: Re: bečko

béčko je celý ostuda a dnes to nebude jiny..!

Datum: 19.08.2012

Zdarec. Dnes to na 3 body nebylo, proti byl kvalitní soupeř a taky sudí, který dost necitlivě vyloučil Pluhaře. Parin ho nazval dost přesně jako úzkoprsého, ikdyž postavou tak paradoxně nevypadal... Na závěrečný tlak v 10 už nezbyly síly, soustředili jsme se spíš na ubránění výsledku. P.S. Kybovi posílám pusu, on ví za co....

Datum: 20.08.2012

Vložil: Parin

Titulek: Re: zápas

Sepe a borci, zase to mělo šťávu, hráli jste zodpovědně a i v deseti jste jim v tom vedru stačili. Dá se na tom stavět do dalšího kola. Ten sudí mě moc zklamal.

Datum: 15.08.2012

Titulek: clanek

TEČOVICE – TĚŠNOVICE 1:2 (1:2)

Utkání se odehrálo ve svižném tempu. První čtvrthodinu si domácí vytvořili šance, při jedné zachraňoval hostující hráč na brankové čáře. Těšnovice potom přidaly na důrazu, převzaly iniciativu a ujaly se vedení brankou Nehody z penalty. V 25. minutě již vedly o dvě branky, když se nechytatelnou střelou prosadil ve vápně neobsazený Pluhař. Tečovice zvýšily obrátky, chtěly do poločasu vyrovnat, ale podařilo se jim jen snížit z penalty Chudárkem. Druhá půle probíhala za mírné převahy domácích, kteří ovšem už pozornou a dobře organizovanou obranu nepřekonali.

Datum: 14.08.2012

Vložil: Trasik

Titulek: bufet

Super klobasky a výborná obsluha, krásné prostředí jen dokresluje parádní atmosferu zápasů...