SK Jaroslavice – TJ Těšnovice   0:1 (0:0)

Rozhodčí: Olša Viktor

ŽK: Batík – Bartušek,Petrúsek, Slováček, Nehoda ČK: 55. Slováček

SK Jaroslavice: Žbel – Borský (75. Tomeček), Podéšť, Dlabač, Doboš (84. Dudr), Fajgara (68. Kutra), Polách, Červenka Batík, Macalík, Švach

TJ Těšnovice: Zavadil – Bartušek, Pluhař, Slováček, Židlík,  Petrúsek (90. Nehoda), Pochylý, Šojdr, Kunc, Chalupa, Malát (70. Novotný),

Na hřiště druhého mužstva aktuální tabulky odjížděly Těšnovice oslabeny o zraněné hráče Suchánka s Matuškou a nemocného Valouška s cílem dovést do Těšnovic nějaký ten bodík. V úvodu utkání se oba celky vzájemně oťukávaly, kdy postupně však Těšnovice získávaly mírnou převahu a hra se většinou odehrávala na polovině domácích. Šance na vstřelení branky ale přišla ze strany domácích ,kdy kanonýr Švach šel sám na brankáře Zavadila, který bravurním zákrokem domácího hráče vychytal. Ze strany Těšnovic bylo na domácí branku vysláno několik střel, kdy se však žádná neujala. Ke konci poločasu dosáhl nádherné branky po střele z hranice šestnáctky do šibenice David Petrúsek, kdy tato však nebyla správně uznána pro ofsajd. Po změně stran se Těšnovice vrhly do útoku,kdy však studená sprcha přišla v 55 minutě, kdy byl po druhé žluté kartě vyloučen Adam Slováček. Tímto byl nápor Těšnovic zastaven a do tlaku se dostali domácí, kteří chtěli za každou cenu strhnou zápas na svou stranu. Hráči Těšnovic však díky úžasné bojovnosti drželi stále nerozhodný stav a využívali každé příležitosti k ohrožení domácí branky. Rozhodnutí přišlo v 80 minutě kdy naši kluci podnikli rychlý brejk a po nádherném centru Zdendy Novotného se do vzduchu pověsil „zkušený hlavičkář“ David Petrúsek a hlavou krásně vstřelil jedinou branku zápasu. Pro domácí to byla velká sprcha. K vyrovnání měli nejblíž v 85 minutě, kdy  po závaru před brankou Zavadila trefil kanonýr Švach břevno. Toto byl poslední zoufalý pokus domácích o zvrat v utkání. Poté již Těšnovice výsledek udržely. Z našich hráčů opět musíme pochválit všechny, co byli na hřišti za nezměrnou bojovnost a touhu po vítězství a speciélně Davida Petrúska a Jirku Maláta, kterým se zápas extrémně vydařil. V dalším zápase na domácím hřišti s Lůžkovicemi snad kluci budu pokračovat ve vynikajících výkonech a body z venku potvrdí.

Další zápasy: Lužkovice – Lubná 3:1 Ronza, Holý 2 – Ančinec, Kostelec u Hol. – Louky 1:1 Odstrčilík – Michalovský, Březnice – Baťov 1930 0:3 Skyba, Krajča, Vitásek, Tečovice – Lukov 0:0, Malenovice – Ad. Hulín 1:1 Zbranek – Simerský, V. Otrokovice B – Skaštice 1:0 Turoň. Dohrávka: Skaštice – Malenovice 1:1 Konečník – Bartoň D.