29.04.2019 23:20

TJ TĚŠNOVICE - SK BŘEST         4:3 (2:2)

Branky: Brázdil, Bartušek (p), Mršťák, Malát

Sestava TJT : Zavadil D.- Pluhař,Potočný,Brázdil,Labuda - Malát, Bartušek,Chalupa, Černý - Mrázek, Mršťák  střídali : Novotný, Šojdr

Komentář trénera Romana Potočného : Začátek utkání byl pro nás jako z hororu. Už ve 3. minutě utkání jsme prohrávali 2:0. Soupeř byl od začátku utkání velice aktivní a prvních 20 minut ho bylo plné hřiště. První dvě branky jsme dostali po individuálních chybách, do hry jsme se začali dostávat až v druhé polovině první půle. Po standardní situaci se prosadil hlavou Brázdil a ještě do poločasu jsme srovnali z penalty Bartuškem. Začátek druhé půle byl už zcela jiný a ve 47. minutě po rychle rozehraném rohu propálil míč do brány Mršťák. Poté už byla hra v naší režii a soupeře jsme dokázali dostat pod tlak. Přidali jsme na 4:2 a věřili jsme, že utkání už nepustíme. Soupeř dal ještě v 80. minutě gól ze standardní situace, ale zbytek utkání jsme už dohráli bez větších problémů. Pochvalu si však soupeř zaslouží nemalou, byli výborně fyzicky a rychlostně připraveni, takticky také, zatím nejlepší soupeř co se u nás představil. Třech bodů si vážíme, protože po třetí minutě málokdo věřil v obrat, ale to jen potvrdilo naší sílu a charakter mužstva.

V dalším utkání naši muži zajízdí na důležité utkání do Němčič. Začátek utkání v neděli 5.5. od 16:30