TJ Buchlovice - TJ Těšnovice 4:1 (3:1)

Branky: Mršťák, Bernatík

Sestava: Zavadil F.- Novotný,Mrázek,Šilinger,Pluhař,Bartůšek(Matuška),Suchánek(Slováček),Mršťák,Urubek(Černý),Chalupa,Bernatík

Komentář trenéra Romana Potočného

Prvních 25 minut bylo z naší strany velmi dobrých. Ve 3 minutě se nám po chybě domácích povedla akce, kdy Chalupa unikl po levé straně a přihrávkou pod sebe našel Mršťáka, který dal první branku utkání. I nadále se nám dařila kombinace, hlavně ve středu hřiště domácí nestačili pokrýt naše hráče. Ve 26 minutě šel Bernatík sám na brankáře, bohužel minul branku a potvrdilo se fotbalové pravidlo nedáš dostaneš, domácí v 28 minutě vyrovnali. Od této chvíle se zbytek poločasu zlomil na stranu domácích, vstřelená branka jim vehnala vítr do plachet, za to mi úplně odpadli. Hrubou chybou v rozehrávce jsme domácím doslova darovali gól na 2:1 a svou aktivitu stihli domácí ještě vyjádřit gólem do šaten po hlavičce Křivy. A to nás ještě podržel Zavadli F. v brance, protože gólový příděl mohl být i vyšší. Co jsme dokázali udělat s utkáním za 15 minut je až nepochopitelné a k zamyšlení. Do druhé půle jsme chtěli vstoupit aktivně a dát brzy kontaktní branku. Tu mohl Bernatík dát už v 51 minutě, kdy šel opět sám na branku, ale nedal. Domácí poctivě bránili, mi se snažili vyvinout tlak, ale pokusy, co nezblokovala obrana domácích, pochytal Valeš. Postupem času jsme museli hru více otevřít a domácím se tak nabízeli možnosti po brejkových situacích, Zavadil však byl připraven. Avšak jeden protiútok domácím vyšel a v 83 minutě rozhodli o vítězi utkání. Mi ještě dali branku z penalty v 91 minutě, ta už ale nic neřešila. Domácí tak vyhráli zaslouženě.