Hodnocení žáci

28.01.2013 20:23

Žáci začali s přípravou na novou sezónu v srpnu a nový trenérský tandem Benedikt - Bsonek měl jen radost z treninké morálky a účasti.

V úvodu sezóny se museli žáci obejít bez svého kapitána Majkriče,jenž byl zraněný a do utkání naskočil až v Rymicích. Do šestého kola byli kluci bez porážky a jediné body ztratili s Rymicemi a Zdounkami jenž porazili na na penalty. První porážku jim připravila silná Chropyň, jejiž hráči ještě v loni nastupovali v krajských soutěžích a někteří hráči již nastupují v dorostu. Přes porážku zahráli žáci nejlepší utkání za posledních 5 let a ze hřiště odcházeli s hlavami nahoře a s pocitem dobře odvedené práce. Bohužel o další týden později přišel hrubě nepovedený zápas v Žálkovicích a stím i nejslabší výkon v sezóně. Následovala pořážka v Žeranovicích, kde se trošku nepovedl poločas.

Poslední zápas podzimu byl okořeněný sázkou mezi trenéry a mužstvem. V případě výhry o 3 a více branek měli hráči slíbený oběd na závěrečné vše pod pod tři branky znamenalo hostinu od mužstva pro trenéry.

Mladé naděje z Těšnovic se mohli v utkání doslova přetrhnout aby se dostali na požadovaný rozdíl. Svým výkonem nadchyli přihlížející diváky a že jich tam bylo na obyčejné žákovské utkání požehnaně. No a jak to dopadlo? Hráči na záverečné pochutnávali na řízcích a bramborovém salátku.

"Se podzimem jsem na 99% spokojen mrzí mě jen prohra v Žálkovicích. Kluci jinak makali a udělali ohromný pokrok a tvoří opravdovou partu", zhodnotil podzim kouč Benedikt

 

Dočkal Pavel Těšnovice 13
 
Tůma Filip Těšnovice 12
Majkrič Karel Těšnovice 11
Miškovský Richard Těšnovice 4
Dvořák Lukáš Těšnovice 2
Konečný Šimon Těšnovice

2

Pecina Petr Těšnovice 2
Smolinka Radim Těšnovice 1