HS Kroměříž "B" : Těšnovice A 2:4 ( 0:3 ).

15.03.2013 17:33
Branky: 2x Šilinger - Bartušek, Suchánek, Chalupa, R.Černý

Ve velmi mrazivem počasí si Těšnovice, jenž si toto utkání vysloužili jako odměnu za povedenou přípravu a výkony v ní, zahráli proti kombinovanému mužstvu HS Kroměříž, za které nastoupili jak hráči A mužstva ( Janalík, Šilinger, Janoštík, Moravčík ), tak mladí ligoví dorostenci a mužstvo doplnili zkušení borci Zdráhal, Frkal a především Roman Parobek.
Těšnovice předvedli dobrý výkon a v utkání byli lepším mužstvem a zcela zaslouženě v poločase vedli 3:0. Hanáci se prosadili až ve druhé půlce kdy Šilinger proměnil pokutový kop a pár minut poté se prosadil i střelou z velké dálky. Těšnovice ovšem přidali Černým čtvrtou branku a utkání ve kterém si vytvořili více šancí zaslouženě vyhráli.

V sobotu pak čeká naše áčko generálka v Chropyni s místním FK utkání začíná v 17:00