Konečné výhra

27.05.2015 07:13

TĚŠNOVICE – VESELÁ 2:0 (1:0)

Zachraňujícím se domácím vyšel nástup skvěle. Za svou aktivitu byli odměněni již po šesti minutách hry, když v závaru před bránou dorážel Černý – 1:0. Tešnovice rychlé vedení ale neuklidnilo a vlastní zbrklostí dovolily soupeři, aby je zatlačila. Ze své převahy ale Veselá vytěžila jen sérii rohů a nastřelenou tyč. Obraz hry se nezměnil ani po přestávce a hosté ještě jednou rozezvučeli konstrukci, přičemž to byl brankář Valoušek, který několikrát podržel svůj tým. Pořekadlo Nedáš – dostaneš se naplnilo v 67. minutě, kdy propadnutý balon za obranu skvěle umístil podruhé Černý. Ve zbytku času dominovali hosté, ale Těšnovice důležité vítězství už ubránily.

Branky: Černý 2. Rozhodčí: Katrňák – Havlín,Zakopal, 200 diváků. Rozhodčí: Katrnák – Havlín, Zakopal, 100 diváků.

Těšnovice: Valoušek – Novotný, Pluhař, Bartůšek Ondřej, Židlík – Kojecký, Šojdr, Matuška, Petrůsek – Černý, Řehák. Střídali: Majkrič, Pochylý.

Veselá: Červenka – Večeřa, Divoký, Manďák, Bodlák, Čoček, D. Dlabaja, Odstrčilík, Sokol, Machalíček, Žůrek. Střídali: T. Dujka, Červenka, Jar. Dlabaja.