Oslabené Áčko nestačilo na zálohu divizní Viktorky Otrokovice

30.08.2012 14:54

M.Bsonek: FC Viktoria Otrokovice B – Těšnovice   5:1 (2:1)

Góly: 5 .Frydrych, 34.Turoň, 65. Drozd, 72. Gerych, 75. Minarčík  -  42. vlastní

Rozhodčí: Staško Slavomír – Klein Jakub, Řezníček Marek

ŽK: Kozel – Valoušek, Židlík, Chalupa, Nehoda

Sestava FC Viktoria Otrokovice

Dobeš – Ševčík (52. Drozd), Turoň, Němec, Kozel, Frydrych, Bača (14.Sedlář), Lomaka, Minarčík, Železník, Gerych

Sestava TJ Těšnovice

Valoušek – Novotný, Nehoda, Slováček, Židlík, Petrúsek, Matuška, Šojdr, Malát, Chalupa, Bernatík (65. Kunc)

Po dvou vydařených utkáních přijely Těšnovice na půdu vedoucí Viktorie s cílem prodloužit svou neporazitelnost, kdy však byly oslabeny o  Pluhaře, Suchánka a Bartůška. Úvod utkání hráčům vůbec nevyšel. Již ve 4 minutě přišel zbytečný faul a domácí hráč z přímého kopu ze 20 metrů vymetl horní růžek Valouškovy branky. Ani toto však hosty neprobudilo a pokračovali ve vlažném tempu, kterého domácí hráči využili k několika šancím, které však neproměnili. Těšnovice se k ohrožení branky domácích prakticky nedostaly, kdy za zmínku stojí pouze střela Nehody po rohovém kopu, které těsně minula domácí branku. Ve 34 minutě přišel druhý gól domácích, kdy po zaváhání obrany se trefil Turoň a zvýšil na 2:0. V samotném závěru prvního poločasu na levé straně hřiště uplatnil důraz Jirka Malát a po jeho prudkém centu před bránu vletěl do gólmana domácích Lukáš Bernatík a dezorientovaný obránce domácích si srazil míč do vlastní brány. Gól do šatny dával Těšnovicím naději ke zvratu ve druhém poločase, kdy cíl rychle vyrovnat se málem podařilo splnit v 55 minutě kdy Kamil Chalupa tvrdou střelou ze 30m trefil tyč domácí branky. Rozhodnutí zápasu přišlo v hrůzné desetiminutovce mezi 65 a 75 minutou, kdy domácí vstřelili 3 branky z toho jednu z penalty správně nařízené za faul Valouška na domácího útočníka. Poté se již utkání pouze dohrálo bez jakéhokoliv vzruchu před oběma brankami. Tentokrát musíme konstatovat, že soupeř byl opravdu lepší a vyhrál naprosto zaslouženě, kdy hosté se po celý zápas nedokázali vyrovnat s pohybem a nasazením domácích mladíků. Z hostujícího mužstva je možno vyzdvihnout pouze výkon Davida Petrúska a Zdenka Novotného, ostatní zůstali trošku za očekáváním.