Negativní série přerušena proti Kostelci u Hol.

29.05.2013 22:45

TJ TĚŠNOVICE – KOSTELEC U HOLEŠOVA 4:2 (1:1)

Kostelec u Holešova na Těšnovice vletěl a nedůrazní stopeři se hned v úvodu rozestoupili před Markem, který prchal sám na gólmana – 0:1. Těšnovice hrály nepřesně, ztrácely balony, ovšem po jedné standardní situaci, kdy po obrovském závaru, tyčkách a dvou zásazích brankáře Juráně Pluhař propálil hradbu těl. Do druhé půle nastoupily Těšnovice aktivně, ovšem pravý obránce Bartůšek špatně přihrál a Salajka šel sám na brankáře – 1:2. Těšnovicím se podařilo převzít aktivitu, hosté fyzicky odpadli a domácí dostali soupeře pod tlak. Po jedné z akcí Chalupy pak ranou pod víko vyrovnal Černý. Poté čaroval brankář hostů Juráň, který vychytal dvě tutovky. Po hodině hry pak Suchánek střelou na vzdálenější tyč dostal Těšnovice do vedení. Pět minut před koncem se uvolnil Pluhař a stanovil konečný výsledek.

Branky: Pluhař 2, Černý, Suchánek - Marek T., Salajka.

Těšnovice: Valoušek – Bartušek, Slováček, Pluhař, Židlik – Chalupa, Matuška (65. Petrusek), Suchánek, Pochylý (90. Šojdr), Malát – Černý (75. Nehoda).