Podařené soustředění v Morkovicích a příprava proti Lutopecnám

17.02.2013 19:18

Dalších 14 dní uteklo jako voda. Od minule aktualizace se první mužstvo zúčastnilo dvou tréninkových jednotek  ve sportcentru Paráda. Pod vedením instruktorky pí.Nehodové nejprve zkoušeli tzv. flowin a poté i balanční cvičení.

Celý měsíc přípravy konečně uzavřelo soustředění v Morkovicích. Mužstvo mělo k dispozici hřiště s umělou trávou, halu a v neposlední řadě i terény k výběhům. Náplní soustředění byli 2x výběhy, 3 treninkové jednotky v hale a 3 tj byli pak na umělce. Všichni hráči jenž se tohoto soustředění zúčastnili odvedli velmi dobrou práci . O tu správnou pohodu se postarali i zaměstnaci Penzinu Bernard jimž patří poděkování za vytvoření supr podmínek.

https://cajma.rajce.idnes.cz/Soustredeni_TJT1 -zde najdete pár fotek pořízených během pobytu v Morkovicích

Vrcholem soustředění pak bylo utkání proti celku z Lutopecen.

Těšnovice nastoupili v této sestavě:

I.pol.:

Valoušek - M.Černý, Slováček, Pluhař, Šojdr - Novotný, Chalupa, Pochylý, Matuška, Malát - R.Černý 

II.pol.:

Valoušek - Novotný, Slováček, Pluhař,Šojdr - Hradil, Petrúsek, Pochylý, Suchánek, Židlík - Bartušek

Brankově se prosadili, 2x Novotný, 2x Suchánek, R.Černý, Bartušek

V utkání se představili i tři novicové. Bratři Černí jenž působili v Bařicích a mladý dorostenec Hradil , který bude na jaře nastupovat za své domovské Lutopecny, naopak chyběli nemocní Zavadil a Kunc. A z rodinných důvodů omluvený Nehoda. Všichni hráči předvedli dobrý zodpovědný výkon a soupeře po celé utkání nepustili do ničeho kloudného a v klidu ukončili vítězně povedené soustředění.

V další přípravě na stoupí Těšnovice opět v neděli 24.2.2013 ve 14:00 proti Prusinovicícm

 

Změna nastala i u béčka jenž konečně nalezlo nového, tedy spíše staronového kouče jimž se stal Břetislav Benedikt. Ted už zbýva jen dát dokupy mužstvo.

 

I žáci se začali připravovat na novou sezonu a to v hale na Lindovce a opět tak jeko na jaře s velkou chutí.