TJ Ludkovice - TJ Těšnovice   3:4 pp

Branky: Bernatík, Pluhař,Bartušek

Sestava TJT: Zavadil D.- Novotný,Mrázek,Brázdil,Pluhař- Suchánek,Chalupa,Bartušek,Malát (Slováček)-Mršťak(Černý),Bernatík

Komentář trenéra Romana Potočného:

V Ludkovicích jsme stejně jako v Jankovicích ztratili bod. Na druhé straně je dobře, že dokážeme penalty vyhrát. Hra se od začátku odvíjela v naší režii. V 11. minutě se nám podařila vstřelit branka z tlaku. Pak jsme zvýšili na 2:0. V tu chvíli jsme byli silní na míči. Soupeř po celých devadesát minut nehrál nic jiného, než že nakopával dlouhé balony na vysoké útočníky. Věřil jsem, že se zklidníme a přeneseme do hry zkušenosti, což se ale nestalo. V držení míče jsme sice byli lepší, ale individuální chyby rozhodly. První branka Ludkovic padla po špatné komunikaci brankáře se stopery, druhý gól inkasujeme po standardní situaci. Ve druhé půli jsme chtěli být aktivní a překonat soupeře fotbalovostí, což se nám celkem dařilo. Herně jsme byli lepší a dostávali jsme se i do šancí. Soupeř ve druhé půli pořádnou šanci neměl. Bohužel jsme mu další chybou nabídli penaltu a bylo to 3:2. za tohoto stavu jsme změnili rozestavení, prostřídali jsme sestavu, což na hře bylo vidět. Druhá půle měla od nás kvalitu. S výkonem hráčů jsem byl spokojený. Zlepšili jsme se v držení míče i přechodové fázi. V 77. minutě se nám podařilo srovnat na 3:3. Měli jsme ještě další šance a v závěru asi měli po sporném okamžiku kopat penaltu, ale nakonec zápas skončil remízou