S lídrem tabulky bod, mohly být i tři

04.11.2012 19:49

TJ TĚŠNOVICE - SK BŘEZNICE 0:0

Sestava: Zavadil - Slováček, Šojdr, Pluhař, Kunc - Petrůsek (70. Novotný), Pochylý M., Židlík, Suchánek (60. Nehoda) - Chalupa - Malát

Do Těšnovic zavítal lídr neúplné tabulky. Domácí se nezalekli, potvrdili slušnou formu a cílevědomou herní tvář, kterou jim vtiskl trenér Hradil. Po celý zápas měli mírně navrch. V prvním poločase dominovaly pozorné obrany obou celků a kvalitní hra ze středu pole se nedokázala přenést před branky. Šance se moc nerodily, o vzruch se postarala jen nepříjemně odskočená střela hostů, kterou brankář Zavadil nadvakrát krotil na brankové čáře. Březnice vycházela z hodně zatažené obrany a spoléhala na rychlé protiútoky. Jeden z nich se jim podařil po přestávce v 55.min., kdy sólový nájezd  bravůrním reflexivním zákrokem zmařil brankář domácích Zavadil. Poté se hra na dlouhé minuty přenesla na polovinu Březnice a slušný tlak domácích přinesl i šance. Po samostatné akci výborného Chalupy byl sám před brankářem Petrůsek, ale mířil jen do rukou brankáře. Stejně tak se vedlo i Židlíkovi, který z hranice šestnáctky mířil příliš do středu brány. Ve vápně byl nebezpečný střídající Nehoda, ale ani jedno z jeho dvou zakončení do sítě nedorazilo. V poslední šanci zápasu jen o centimetry nedosáhl hlavou na míč před poloprázdnou brankou naskakující Kunc. Po zápase byly oba celky spokojeni s remízou, ale k vítězství byli blíže aktivnější domácí.

Další výsledky: Ad. Hulín – Jaroslavice 1:0 Spáčil, Lukov – Skaštice 2:1 Hudeček, Králík - Sova, Baťov 1930 – Vik. Otrokovice B 2:3 Zapletal L., Janeba –Železník, Ponížil, Ševčík, Louky – Malenovice 2:4 nehl., Lubná – Tečovice 0:3 Frkal 2, Šnajdr V., Těšnovice – Březnice 0:0, Lůžkovice – Kostelec u Hol. 4:1 Filgas 2, Ronza J., Holý - Odložilík.