Sázka s trenérem vedla ke skvělému výkonu žákovského mužstva

22.10.2012 19:27

TĚŠNOVICE- CHVALČOV 7:4 (4:0 )

Branky: Majkrič 3x, Tůma 2x, Holan, Konečný

Sestava: Smolinka - P.Holan, Dvořák, Konečný - Miškovský, Majkrič, J.Holan - Tůma. Střídající: T.Letfus, A.Letfus, P.Pecina, J.Pecina

Hodnocení trenéra: " Před utkáním jsem klukům slíbil, že pokud vyhrají o více jak tři branky tak jim osobně připravým řízky a bramboroví salát. A tento psychologický prvek zabral. Kluci odvedli zejmena v prvním poločase neskutečný výkon. Hostující hráči byť se snažili neměli nárok. Drama ve druhém poločase bylo dáno kratším útlumem prostřídáním, kdy se dostali i naši nejmladší do hry. Přesto se podařilo našim klukům udržet stanovený rozdíl a tudíž na rozlučce budu serírovat slíbený oběd. Musím všem hráčům i rodičům poděkovat byt se nepodařilo splnit malý cíl skončit do 3.místa i tak jsme spokojeni. Kluci podstivě trénují a zlepšují se a na tom má velkou zásluhu také nový člen realizačního týmu Martin Bsonek i jemu díky a doufám že na jaře budou výsledky ještě lepší". 

Další zápasy: Chropyně – Zlobice 18:1 (8:1), Podaný 8, Poledňák 4, Loučka 3, Klimecký, F. Dočkal, M. Dočkal – Zapletal, Zdounky – Žeranovice 3:1, Lučan, Fojta, Pospíšil – Mareček, Žalkovice – Břest 8:0 (4:0), Kojetský 3, Kavan 2, Pátík 2, Otáhalík, Dřínov – Rymice – nehl.