Sokol Rataje - Těšnovice 6:1 ( 4:0 )

14.08.2012 20:25

Sokol Rataje - Těšnovice 6:1 ( 4:0 )

Sezónu zahajilo béčko Těšnovic podobně jako loni na půdě jedno z favoritů soutěže. Rataje nastoupili v nejsilnější možné sestavě, kdežto hosté pár absencí měli. Začátek utkání byl nezáživný hosté bránili a domácí se nemohli dostat ke střelbě a když už se obě mužstva dostavali do šancí zastavili je praporky pomezních sudích. D0mácí dostal gólově na koně Zikmund svojí chybou a od té chvíle byli Rataje jasně lepším mužstvem a jen díky snaze stoperu hostí, golmana Zavadila a vlastní neschopnosti skočil poločas 4:0. Hosté hráli špatně nedůrazně dělali hrůzostrašné chyby a velmi bojácně.

Obraz hry se ve druhé pločase moc nezměnil a hosté stále tahali za kratší konec. Osvěžení do hry Těšnovic přinesl po letech se k fotbalu vracející kanonýr Martin Bsonek. Byl to právě on jenž si ve spolupráci se Šojdrem vytvořil nejvetší šance Těšnovic. Jedinou branku hostí vstřelil z pokutového kopu Martin Pochylý.  Utkání které bez pochyby mohlo skočil i výsledkem 15:6 řídil s přehledem zkušený sudí Petr Mikula.

Sestava Těšnovic: Zavadil - Rozsypal, Stavinoha, Bartoněk, Zikmund - Vrána ( 70. Bsonek ), Musil, Šojdr, Pochylý M., Kolaja ( 55. Simerský ) - Dřímal (46. Dvořák )

Branka M.Pochylý