28.03.2023 14:56

TJ Těšnovice - FK Mladcová   3:1 (2:0)

Branky: Nohava, Janoštík, Brázdil

Komentář trenéra TJT Jířího Maceji

Hra nebyla úplně optimální, ale s výsledkem i body jsme spokojení. Kluky musím pochválit za obětavost a bojovnost. Byli jsme vysoce efektivní v zakončení, což se nás drží po celou sezonu. Díky tomu je výsledek lepší než hra. Chyběl nám jenom Jan Urubek, který je po zraněný a postupně se zapojuje do tréninku. Zápas bych rozdělil na dva poločasy. Vstup do utkání patřil hostům, naopak my jsme nezačali zrovna nejlépe. Mladcová si v úvodu vypracovala jednu velkou šanci, my jsme se dostávali do hry postupně. S přibývajícími minutami jsme získávali herní převahu a ve 24. minutě jsme šli šťastným gólem do vedení. Tím jsme se trochu zvedli. Utkání ale bylo pořád vyrovnané. Pomohl nám druhý gól do šatny. Hosté o přestávce prostřídali sestavu a po změně stran si vypracovali herní převahu. My jsme nebyli schopní tomu čelit. Mladcová ale měla jenom pár závarů, my jsme naopak těžili z brejků. Hosté výsledek snížili z penalty, která byla nařízená po našem nedorozumění. Hosté se za stavu 2:1 stále tlačili dopředu, my jsme ke konci přidali třetí branku a zápas definitivně rozhodli.