Těšnovice - Lukov 3:2 (1:1)

17.09.2012 22:14

Těšnovice – SK Lukov 3:2 (1:1)

Do 20 minuty se hráli předvším domácí, ovšem do vedení šli hosté když drobné zavání obrany využil Macík a Lukov vedl 1:0. Těšnovice zbraně nesložili a snaželi se vyrovnat, ale horší finální fáze zabránila domácím ve skorování. Ovšem ve 30.minutě mohlo být zle nedobře. Brankář Zavadil vyběhl proti útočníkovi a po jejich střetu zůstal hostující utočník ležet ve vápně  a hosté se dožadovali pokutového kopu. Tato situace hráče Lukova velmi popudila a až do konce utkání velmi podrážděně reagovali na každý písknutý faul. S koncem poločasu se ukázalo v praxi pravidlo „když nevíš co s míčem tak ho vystřel“. Minutu před koncem poločasu se na polovině dostal k míčí Slováček a když se mu žádný spoluhráč nenabídl vystřelil a nádhernou brankou srovnal.

Začátek druhého poločasu patřil domácím, kteří dostali hostující hráče sérií šancí pod tlak. Urodilo se v 60 minutě, když po centru Pochylého a vyražené hlavičce Suchánka dorážel z blízka Malát. V tu chvíli patřilo hřiště domácím. Jejich rozlet poznamenala situace z 66. Minuty kdy Brázda prostřelil z trestného kopu domácího brankáře. Utkání rozhodla v 79. Minutě nařízená penalta za faul na Petruska. Za protesty byl vyloučen hostující Teplý. Penaltu s přehledem promělil Martin Pochlý. V hektickém závěru mohli jak hosté vyrovnat tak domácí pojistit vítězství ale žádná ze šancí se neujala a tak sudí Horváth po dvou nastavených minutách utkání ukončil.

Frustrací hostujících hráčů z prohry odnesli dveře kabiny rozhodčích, když jeden z hráčů nezroktil své vášně cestou ze hřiště a „pěkným kopem“ dvěře vysklil a poničil. Celkem pěkné utkání s mnoha šancemi tak v závěru získalo trošku nepěknou tečku.

Po třech prohrách v řadě Těšnovice zabrali a dnešní body budou chtít rozšířit i v pátek proti týmu z Otrokovic SK Baťov na tamnější umělé trávě.

Těšnovic: Zavadil – Bartušek, Slováček, Pluhař, Židlík – Chaplupa ( 75. Novotný), M.Pochylý, Šojdr ( 52. Petrůsek), Suchánek, Malát  -  Nehoda ( 74. Bernatík )

Lukov: Jokl – Králík, Vitovský, Teplý M., Svozil, Teplý T., Brázda,Macík,Hudeček, Šimčík, Malota

Sudí: Horváth – Havlín,Panáček

Branky: Slováček, Malát, M.Pochylý – Macík, Brázda