TJ Nedakonice - TJ Těšnovice   2:4 (2:2)

Branky: 3x Bernatík, Malát
Sestava: Zavadil F.- Novotný,Potočný,Mrázek,Pluhař- Malát,Chalupa,Suchánek,Černý(Hrabal)-Mršťák, Bernatík

Komentář trenéra Potočného:

Do dnešního utkání jsme chtěli navázat na druhý poločas odehraný v Ludkovicích. Úvod utkání však tomu moc neodpovídal, protože soupeř byl fotbalově i fyzicky dobře připraven a chtěl hrát aktivně hned od prvních minut a využít tak domácího prostředí. Prvních deset minut jsme se hledali na hřišti, ale soupeře jsme do vážnější šance nepustili. Pak jsme se začali osmělovat i mi, dostávali se do šancí, v 19.minutě po kombinaci jsme vstřelili první branku. Bohužel stejně jako v minulých zápasech jsme vedení dlouho neudrželi a za deset minut bylo vyrovnáno. Podařil se nám dát druhý gól po akci Maláta, kdy propálil domácího brankáře, ale opět vzápětí soupeř srovnal a dal nám gól do šatny. První půle tak skončila 2:2 zaslouženě. Hrál se kombinační fotbal, tempo hry bylo na dobré úrovni a diváci viděli šance na obou stranách. O polovině jsme si řekli, že branku ještě určitě dáme, ale musíme se vyvarovat zbytečných chyb a brzkého srovnání skóre. To se nám vydařilo hned v úvodu druhé půle, kdy jsme vybojovali míč po chybné rozehrávce a Černý vysunul Bernatíka, který vstřelil branku. Po dané brance jsme plnili plán rychle neinkasovat, ba naopak, jsme si vypracovávali další šance, které se bohužel nepodařilo proměnit. Nutno však říct, že soupeře jsme do ohrožení branky taky nepustili. S postupem času musel soupeř hru více otevírat, aby alespoň vyrovnal a to nám dalo prostor k využívání rychlých brejků. Škoda, že některý se neujmul gólově, protože pak by soupeř asi odpadl. Proto domácí držela šance na úspěch, kdy posledních 7 minut zjednodušili hru a všechny balóny létaly k brance hostů. Tam však dnes stála dobře připravená defenziva, podpořená spolehlivým výkonem Zavadila F. v bráně. V 92. minutě se nám podařilo získat míč na vlastní polovině a Chalupa krásnou přihrávkou oslovil Bernatíka ke svému třetímu gólu,již do prázdné brány. Soupeř dnes měl svoji kvalitu, body zde soupeři budou sbírat poskromnu, avšak mi dnes byli hladoví po vítězství a za předvedenou hru si dnes 3 body zasloužili.