Sestava Těšnovic: Valoušek - Chalupa, Slováček, Pluhař, Kunc
79. Novotný), Bartůšek J. ( 89. Zikmund )

Sestava Březnice: Dyšlevský - Stuchlík V., Střelec,
Mikulášek, Dvorník, Štěpáník, Teplý, Ambrož, Hamerník, Dostál, Frydrych.
Střídali: Adamík, Stuchlík P. Dostál, Vyoral

Duel s Březnicí poznamenal silný déšť. Od úvodních minut se hrál svižný a divácký pohledný fotbal s množstvím šancí na obou stranách. Více ze hry měli chvílemi přeci jen Těšnovice ovšem jejich snaha často končila nepřesnou finální části. Hosté hrozili zejména po rohových kopech, ale když už překonali Valouška pomohli
obránci. Už se zdálo, že poločas skončí bez branek, když se po rohovém kopu prosadil hlavou Černý.

Ve druhém poločase nabídli hráči obou mužstev hrstce promoklých diváků, ještě lepší podívanou než v poločase prvním. Domácí se snažili o zvýšení náskoku a dobře hrající hosté naopak o vyrovnání. 67. minutě
po závaru před brankou Dyšlavského zvýšil vedení Těšnovic  O.Bartůšek. Hráči Březnice v tu chvíli přešli na hru na tři útočníky a začali domácím zle nedobře zatápět. Drobného zaváhání stoperů domácího celku využil hostující Dostál a snížil na 2:1. Březnice zcela otevřela hru a domácí podnikali rychlé brejky do otevřené obrany. Jen díky skvěle chytajícímu Dyšlavskému byli hosté ve hře. Pět minut před koncem potvrdil přesnou střelou tyčce Chalupa.

Utkání s přehledem odřídil sudí Malota. Domácí hráči si tak udrželi jarní neporazitelnost a Březnice naopak i přes velmi kvalitní výkon odjížděla s Těšnovic s prázdnou.