V Kostelci u Holešova nedohráno

29.10.2012 08:38

TJ Moravan KOSTELEC u HOL. - TJ TĚŠNOVICE  1:1 (1:1) přerušeno pro nepříznivé počasí.

TJ Těšnovice: Zavadil - Bartušek J., Slováček, Pluhař, Kunc - Novotný, Chalupa, Židlík, M.Pochylý, Petrůsek - Malát.

Na silně podmáčeném trávníku a za silného větru a deště rozhodčí Bernatík zahájil utkání v němž od začátku potvrzovali hosté nárust formy z posledních týdnů. Zejména dvojice Petrůsek Chalupa hýřila aktivitou. Špatný stav terénu nedovoloval oběma mužstvům hrát jejich tradiční hru. Těšnovice poslal utěšenou ranou z hranice velkého vápna do vedení Petrůsek. Domácí se nenechali zahanbit a snažili se o vyrovnání což se jim i Gerátem povedlo. Poslední závažnější situací prvního poločasu byla červená karta pro hostujícího Bartuška.

V poločase sudí Bernatík uznal že počasí udělalo ze hřiště nezpůsobilou plochu a poslal obě mužstva domu. Utkání se bude opakovat 10.11.2012 v 13:30.

Text: O. Benedikt

Další výsledky: Březnice – Lubná 7:1 Juráň 3, Šmigura 3, Greguš – Ančinec, Tečovice – Louky 6:2 Pala 2, Šnajdr Z., Ondík, Frkal, Řiháček A. – Kujan, Michalovský, V. Otrokovice B – Lukov 2:0 Minarčík, Zach, Jaroslavice – Lužkovice 0:1 ukončeno pro nezpůsobilý terén, Skaštice – Ad. Hulín, Malenovice – Baťov 1930 – utkání nebyla pro nezpůsobilý terén odehrána.