Větrná neděle přinesla úspěch pro oba celky Těšnovic

30.10.2017 13:40

Muži: TJ Těšnovice - SFK ELKO Holešov B 3:1

Branky: 16. Mršťák, 21. J. Malát, 72. Černý - 36. Marek.

ČK: 87. Münster (Holešov B).

Rozhodčí: Skyba.

Diváci: 30. 

Hráno na umělé trávě fotbalového stadionu SK HS Kroměříž

Sestava TJ Těšnovice: Zavadil Filip - Novotný, Mrázek, Potočný (77. Šojdr), Slováček - Halamíček, Židlík (65. Řehák), Matuška, J. Malát (85. Hrabal) - Černý, Mršťák. Trenér Potočný.

Sestava SFK ELKO Holešov B: Bakalík - Soldán, Kadlčík, Menšík, Leško, Marek, Vaculík, Šuba, Zakopal, Münster, Hasala. Trenér Vybíral.


Komentáře z realizačních celků:

Josef Židlík, hráč a asistent trenéra Těšnovic: "Myslím, že nás soupeř trochu podcenil. Přijel pozdě a než se dostal do tempa, tak my už vedli 2:0. Na konci poločasu se hra vyrovnala a Holešov snížil po centru hlavičkou. Ve druhém poločase nás soupeř zatlačil, ale vyloženou šanci si nevytvořil. My naopak hrozili rychlými kontry, se kterými měla obrana soupeře velké problémy a přerušovala nás pouze za cenu faulu. Jednou se jim to ale nepovedlo a nejrychlejší hráč na hřišti Roman Černý po sólu potvrdil naši zaslouženou výhru."


Tomáš Vybíral, trenér Holešova B: "Dnešní utkání na umělé trávě v Kroměříži jsme nezvládli. Prohrávali jsme osobní souboje. Naše hra byla plná nepřesností. Nebyli jsme si schopni přihrát na tož tak vytvořit gólovou příležitost. Domácí byli víc hladoví po bodech a proto zaslouženě berou všechny tři. Musíme se z tohoto utkání poučit a do příště se o sto procent zlepšit."


St.přípravka : TJ Těšnovice - Morkovice 11:6 - postup domácích z druhého místa základní skupiny C do jarních bojů ve finálové skupině o Přeborníka okresu.