Muži

TJ Nedachlebice - TJ Těšnovice 2:4

Branky: 2x Mrázek, Janoštík, Bernatík

Komentář trenéra:

Konečně jsme nastoupili v téměř kompletním složení, což se na naší hře projevilo. Hned to bylo lepší. První poločas byl vyrovnaný, šancí jsme ale měli víc než soupeř. Dvě z nich jsme využili. Nedachlebice jsme ale dostali na koně zbytečnou standardkou, kterou Čtvrtníček zkušeně proměnil. Pak už to bylo nahoru, dolů. My jsme ve druhé půli na patnáct minut vypadli z rytmu a domácí srovnali. V tu chvíli se začal lámat chleba. Za stavu 2:2 jsem prostřídal sestavu a čerství kluci z lavičky nás zase nakopli. Přežili jsme nějaké šance soupeře a v závěru dali dva góly. První padl po standardní situaci, druhý po závaru. Myslím, že to jsou zasloužené body zvenku. Teď je jenom musíme potvrdit doma s Buchlovicemi."