Výbuch v Přílukách!!!!

02.10.2014 05:34

Na zápas 8. kola náše A mužstvo zajíždělo na zápas do Příluk.Stav hřiště už na první pohled svědčil o tom, že moc technický fotbal nebude možné hrát.Hřiště bylo měkké a několika předchozích zápasek hodně vyšlapané ne zrovna rovné, což mělo za následek velké uskakování míče po celý dobu, ale hřiště bylo stejné pro všechny aktéry a dle průběhu zápasu se s terénem lépe vypořádali domácí

Zápas se začal slibně vyvíjet už v 1. minutě.V tém byl totiž v pokutovém území faulován Janoštík a byla odpískana penalta, které se ujal zkušený Pochylý, který bezproblému proměnil, 0:1.
Další šance pro TJT na sebe nenechala dlouho čekat, bohužel střela J.Bartuška byla sražena na rohový kop.Velkou šanci měli domácí z trestné kopu, naštěsí náš brankař Švec se postaral o její likvidaci.
První kartu utkání mohli diváci vidět v 10. minutě, kdy za faul na Chalupu obdržel žlutou Bitter z Příluk.
Minuta 12. přinesla první gol domácích, po centru od postranní čáry hlavou přehodil brankaře Frolek, 1:1.Tato změna dala domácím vítr do plachet a snažili se dále zvýšit, jedna prudká střela šla těsně kolem tyče, poté si bez problému míč nahrávali ve vápně, ale skončil naštěstí vysoko nad ochranou sítí.Časomíra ukazovala 19. minutu, rychlá kombinace z boční strany hřiště skončila golem domacího Pinkase, 2:1.
O srovnání se snažil J.Bartušek který se sám s míčem dostal do útoku, ale jeho střelu brankař zachytil.
Žlutou kartu na faul na protihráče obdržel v 21. minutě Řehák.V 24. minutě viděl  žlutou kartu domácí Zedníček, k trestnému kopu se postavil Řehák, který míš poslal přímo na brankaře.Změna stavu proběhla v 29. minutě, kdy se míč odrážel od hráčů v přehuštěném vápně, Pinkas zvýšil na 3:1.Další žlutou kartu zápasu viděl domací Janků za  faul zezadu na Chalupu.Poslední šanci o snížení v první půly měl J.Bartušek, střela šla opět vedle.
Během zápasu trenárská dvojce TJT udělala změny v obraně, to ovšem zcela nepomohlo, tak o poločase proběhlo střídání Novotného za Křížka.I v druhé půli se to hemžilo žlutými kartami, u Těšnovic ji obdržel Janoštík za mluvení, u Příluk zase kapitán Strachon.59. minuta přinesla zvýšení domácích na již 4:1 , kdy střelu z tresného kopu prvně Švec vyrazil, ale pak k tyči poslal míč Vlček.Další žlutá karta za hru rukou byla pro domácího Čelůstku.Do velké šance na snížení se dostal Janoštík, když svým trestným kopem jen těsně minul bránu.
V 69. minutě na hřišti vystřídal Černého Malát. Od 71. minuty hráli Těšnovice oslabení v poli o jednoho muže. Řehák se tak vehementně domáhal odpískání faulu až mu mladý sudí Karlík ukázal druhou žlutou v zápase cestu do kabin. Poslední střídání u Těšnovic proběhlo v 85. minutě kdy za Janoštíka nastoupil Židlík. Posledím triumfem domácích byl gol z kopačky Dederleho.
Tento zápas našemu týmu hrubě nevyšel. Nedisciplinovanost a podcenění domácích po rychlem vedení vedlo k nejhoršímu výkonu za poslední období. TJT začilo přímo černý víkend, když všechna mužstva odešla ze hriště s předčasnou mikulašskou nadílkou. Tento víkend omluví snad jen skvělé výkony v další domácí fotbalové neděli.
 

Sestava domácí: Metela , Čelůstka, Machalíček, Strachoň (K), Šuta, Frolek D., Vlček, Pinkas, Zedníček, Janků L., Bittner,  - Dederle, Polanský. 

Sestava hosté: Švec , Pochylý, Bartůšek, Chalupa, Černý, Janoštík, Novotný, Řehák, Petrúsek, Pluhař, - Křížek, Židlík, Malát, Maceja.