TJ SOKOL NĚMČICE - TJ TĚŠNOVICE          3:6

Branky: 2x Bartušek, Pluhař,Mrázek,Malát,Halamíček

Sestava TJT: Zavadil F.- Novotný,Brázdil,Potočný,Pluhař - Hrabal,Bartušek,Chalupa,Malát- Mršťák,Mrázek
střídali : Halamíček,Šojdr,Šívara,Židlík

Komentář trenéra: Dnešní utkání mohlo napovědět, jak na tom oba týmy jsou a zamíchat tak postavením v tabulce. Chtěli jsme dnes vycházet ze zajištěné obrany a neinkasovat, věřili jsme, že branku nějakou dáme. Poučili jsme se z domácího utkání s Němčicemi, kdy jsme chtěli hrát fotbal, ale dělali moc chyb. Po opatrném začátku jsme se začali dostávat do hry i díky tomu co nám soupeř dovolil. Měli jsme dobrý pohyb a kombinaci a domácí jsme přehrávali rychlostí a důrazem. Ve 33.minutě si Malát navedl míč do vápna a v souboji 1:1 byl faulován, kopala se penalta a Bartůšek ji s přehledem proměnil, nicméně se opakovala pro brzké vběhnutí do vápna. Ondra si však postavil míč opět na značku pokutového kopu a s přehledem ji proměnil. Hned o 3 minuty později se po pěkné a rychlé kombinaci dostal míč k Pluhařovi a nekompromisní ranou nedal domácímu brankáři šanci zakročit. V tu chvíli nás bylo plné hřiště a soupeř jen bránil. Skvěle odehranou první půli jsme ještě završili brankou, kdy vysutí využil v samostatném úniku Mrázek. Vedení 3:0 po poločase bylo pro soupeře možná ještě milosrdné, protože ještě další dobré šance zůstaly nevyužity. Do druhé půle jsme chtěli vstoupit tak, jak jsme dohráli tu první, a to se podařilo. Hned po pěti minutách po kombinaci z pravé strany a posouvání míče kolem vápna se ke střele dostal Bartůšek a dal tak svoji druhou branku v zápase. Poté už domácí tak trochu rezignovali, ale po zahraném autu a vybídnutí před branku se Darebníček prosadil a dal první branku domácích. V 66. minutě bylo pro domácí zase lépe, kdy si slabší chvíli vybral Zavadil F. a podařilo se domácím snížit na 2:4. F. Zavadila však tato inkasovaná branka nerozhodila a po zbytek poločasu včasnými výběhy a sbíráním centrů nás podržel. To nás však nakoplo a začali jsme soupeře opět trápit rychlou hrou a kombinací. V 77. minutě dal důležitou branku Malát. Za zmínku stojí také krásná kombinace, kdy si balón za obranu našel nestárnoucí Šívara a krásnou přihrávkou před prázdnou bránu ke gólu vyzval Halamíčka. To už bylo o utkání rozhodnuto, soupeř ještě ke konci dal jednu branku, která už však nic neřešila. Dnešní důležité utkání o první místo jsme zvládli skvěle, s předvedenou hrou jsem spokojen, jen těch obdržených branek je za poslední zápasy moc, tam se musíme zlepšit. Naopak 6 branek na hřišti kvalitního soupeře si vážím a neméně si je užila i početná skupina našich věrných fanoušků co do Němčic dorazila.