08.09.2014 05:25

Těšnovice – Slavičín B

B: Kunc, Janoštík, Černý – Šala

Sestava Těšnovic: Maceja – Novotný, Bartušek O, Pluhař, Kunc ( 65. Židlík ) – Černý, Pochylý ( 70. Křížek ), Chalupa, Petrůsek ( 46. Řehák ) – Pernorio ( 73. Majkrič ), Janoštík ( 89. Tůma )

Domácí měli od začátku utkání navrh. Jen nepřesnosti ve finální fázy nedovolili Těšnovicém otevřít skore dříve něž 22. Minutě kdy se přímo z rohu trefil Kunc. Hosté hrozili s brejků ale spolehlivý Maceja vše pochytal. Ve druhém poločase se obraz hry nezměnil, domácí bušili do hostující obrany, ovšem branka padla do sítě Těšnovic, když nedorozumění domácích  stoperů využil hostující Šala. Těšnovice na deset minut vypadli z role a na kopačky se jim vlila trocha nervozity. Klid na kopačky dodal Janoštík, jenž hlavou zvýšil na 2:1. V 89. Minutě pojistil po Křížkově centru Černý.