Výsledky našich mužstev a soutěží 8.-9.6.2013 s komentářem utkání

Sestava Těšnovic: Valoušek – Bartušek, Pluhař, Slováček, Židlík – Novotný(75. Nehoda), Šojdr(46. Matuška), Chalupa, Suchánek, Malát – Černý(85. Zikmund)

Sestava Tečovice: Křížek – Družbík, Dorazín, Sedláček, Pala, Bořuta, Chudárek, Ondík, Škarek, Frkal, Horsák

Sudí: Panáček R., Panáček M., Veselý

Branky: Chalupa 2x, Malát, Bartušek, Novotný – Pala

Těšnovice vstoupili do utkání velmi nešťastně, když využil Pala menšího nedorozumění obránců a patou poslal hosty do vedení. Domácí hráči se z inkasované branky vzpamatovávali velmi pozvolna. S přibývajícím časem byly Těšnovice lepším mužstvem, ovšem hra mužstva končila špatnou finální přihrávkou. Hosté od 30. Minuty zcela zjevně nestačili fyzicky na zvýšený pohyb domácích hráčů. Odměnou za zvýšenou aktivitu a zlepšený výkon byla branka Chalupy. V poslední minutě minutě poločasu si naběhl na centr Suchánek, jeho pokus však šel nad branku Křížka. Do 2. Poločasu vletěly Těšnovice jako uragán. V 56. Minutě se prosadil Novotný, jenž hlavou poslal domácí do zaslouženého vedení. Hosté nestíhali reagovat na přesnou kombinační hru Těšnovic. V rozmezí 65. a 67. minuty se střelecky prosadili Chalupa a Bartušek. Přinesli klid na kopačky Těšnovic. Spousta dalších náznaků a střeleckých pokusů zůstala nevyužita. Poslední úpravu skóre zařídil Malát, jenž tváří v tvář brankáři hostí nezaváhal. Domácí vyhráli zaslouženě. Soupeře přehráli zejména výbornou fyzickou připraveností a kolektivním výkonem všech hráčů.

I.B.tř. SKUPINA B: Jaroslavice – Kostelec u Hol. 1:2 Hrazdíra – Gerát, Salajka, Lužkovice – Březnice 3:0 Langer, Gruber, vlastní, Těšnovice – Tečovice 5:1 Chalupa 2, Novotný, Bartušek, Malát – Pala, Lubná – Malenovice 0:3 Mařák, Malota, Torma, Louky – V. Otrokovice B 0:4 Minarčík 2, Šuranský, Kosina, Baťov 1930 – Skaštice 3:1 Ančinec 2, Spurný M. – Uličný, Lukov – Ad. Hulín 0:0. Dohrávka 23. kola: Lubná – Lůžkovice 1:0 Skácel.

III.tř SKUPINA B – 27. kolo: Těšnovice B – Šelešovice 3:5 (1:2), Zikmund 2, Bsonek – Večerka 2, Bruna, Svoboda, Minks, Kyselovice B – Zborovice B 2:8 (2:3), Tinka 2 – O. Hlaváč 2, Janča 2, J. Šprňa 2, M. Šprňa, Švejcar, Dřínov – Bezměrov 0:5 (0:3), Zavřel 3, Coufalík, Vejtasa, Lubná B – Kvasice B 2:4 (1:1), Dubina, Musil – Otýpka 2, Vrána, M. Dosoudil, Kroměříž B – Počenice 12:0 (4:0), Janoštík 3, Šilinger 3, Horák 2, Zavadil, Strašák, Janalík, Parobek, Bařice – Zlobice 2:1 (0:1), Navrátil, Večerka – L. Vlček, Záříčí B – Rataje 5:4 (1:2), Hofírek 2, Pavela, Mrázek, T. Menšík – Vacl 2, Molek, Avramov.

OKRESNÍ PŘEBOR: Chropyně – Rymice 8:0 (3:0), Poledňák 3, Loučka 3, Večerka, Fridrich, Těšnovice – Břest 6:2 (2:0), Tůma 2, Dvořák, Majkrič, Miškovský, Pecina – Látal, Urban, Žeranovice – Chvalčov 6:4 (4:0), Gaja 3, Řihák I. 2, Řihák II. – Chlápek 4, Žalkovice – Zlobice 14:0 (7:0), Beneš 4, Červík 3, Pátík 2, Pluhařík 2, Bednarský 2, Štěpjak.