Výsledky našich mužstev a soutěží z 15.-16.6.2013 s komentářem k utkáním

17.06.2013 06:53

I.B třída – skupina B

Malenovice – Těšnovice 3:0 Malota 3

Sestava Těšnovic: Valoušek - Bartušek, Slováček, Pluhař, Šojdr (46. Kunc) - Chalupa, Pochylý (60. Štěpánů), Matuška, Židlík - Černý, Zikmund ( 46. Nehoda )

Do posledního utkání nastoupili obě mužstva s cílem užít. Bohužel Těšnovice jako již tradičně inkasovali v úvodních pěti minutách. Stává se již tradicí, že soupeři povolíme první branku asi se snahoou ho ukolíbat a pak na něj vyrazit. Tato slova ovšem v Malenovicích neplatila. Domácí byli v úvodní části zápasu jasně lepší jako by jim horké počasí více vyhovovalo. V 17. minutě bylo ještě hůře. Malenovice využili zaváhání obou stoperů a šli do dvougolového vedení. Hosté poté začali opticky vyrovnávat zápas ovšem do konce poločasu se domácí brankář spíše nudil.

Ve druhém poločase se hra obrátila a Těšnovice jako by polili živou vodou bohužel ni ty nejbiloženejší šance neskončili brankou. a když se domácí v 70. minutě dostali po ofsajdové situaci do tří gólového trháku utkání se jen dohrávalo. Minimálně za druhý poločas si Těšnovice zasloužili branku.

, Lukov – Jaroslavice 1:1 Brázda - Dudr, Ad. Hulín – Baťov 1930 1:3 Motal – Spurný, Skyba, Ančinec, Skaštice – Louky 3:1 Konečník, Bubla, Uličný - Lendler, V.Otrokovice B – Lubná 2:1 Minarčík 2 - Jelínek,

Tečovice – Lůžkovice 1:0 Škarek, Březnice – Kostelec u Hol. 4:3 Ondroušek, Dobeš, Staroba, Chvíla – Salajka, Gerát, vlastní.

III.třída - skupina B

Kvasice B – Těšnovice B 6:1, Hrabal 2, Hložek, Dohorák, Daněk, Otýpka – Pochylý, Zborovice B – Litenčice 2:0 (2:0), O. Hlaváč 2, Počenice – Lubná B 7:1 (2:0), Tesák 2, Mišurec, Hrušák, H. Zbořil, Vlha, J. Barnet – Rybenský, Šelešovice – Kyselovice B 5:2 (3:1), P. Mozga, Kouřil, Kozubík, Vrbíček, Scholz – Vymětal, Jančík, Zlobice – Záříčí B 1:4 (0:2), Holan – Menšík 2, Žáček, Netopil, Rataje – Dřínov 7:0 (3:0), Avramov 3, Havránek, A. Chalupa, Štěpita, Rozehnal, Bezměrov – Kroměříž B 0:2 (0:1), Janoštík, Janalík