STARŠÍ PŘÍPRAVKA - PŘEHLED ZÁPASŮ

PŘEHLED ZÁPASŮ - 2018/2019 - OP KM


ZÁKLADNÍ SKUPINA C - Kompletní rozpis pro základní část je zde 


1. kolo

Neděle 2. 9. 2018 10:00
Zdounky - Těšnovice 5:13 (3:6)
30 diváků Zdounky 

Branky: 0. Trněný Matyáš, 0. Nezdařil Adam, 0. Jurák Adam, 0. Klabal Jiří, 0. Klabal Jiří   - 0. Spáčil Dominik, 0. Spáčil Dominik, 0. Spáčil Dominik, 0. Spáčil Dominik, 0. Čech Dominik, 0. Čech Dominik, 0. Čech Dominik, 0. Čech Dominik, 0. Pochylý Mikuláš, 0. Navrátil Dominik, 0. Navrátil Dominik, 0. Navrátil Dominik, 0. Šívara Michal

10. kolo

Středa 5. 9. 2018 17:00
Těšnovice - Lubná 16:2 (7:1)
50 diváků Hřiště - Tělovýchovná jednota Těšnovice
Branky: . Pochylý Mikuláš, 0. Židlík Petr, 0. Židlík Petr, 0. Adamec Matyáš, 0. Janík Michal, 0. Janík Michal, 0. Janík Michal, 0. Janík Michal, 0. Čech Dominik, 0. Čech Dominik, 0. Šívara Michal, 0. Šívara Michal, 0. Spáčil Dominik, 0. Šebestíková Karolína, 0. Holubář Šimon, 0. Šupíková Leona   - 0. Brázdil Adam, 0. Brázdil Adam    

2. kolo

Neděle 9. 9. 2018 10:30
Těšnovice - Morkovice C 9:5 (4:2)

50 diváků Hřiště - Tělovýchovná jednota Těšnovice

Branky: 0. Hůzl Dominik, 0. Hůzl Dominik, 0. Hůzl Dominik, 0. Hůzl Dominik, 0. Šívara Michal, 0. Šívara Michal, 0. Holubář Šimon, 0. Šebestíková Karolína, 0. Šupíková Leona   - 0. Hrušák Leopold, 0. Obdržálek Radek, 0. Tesař Ondřej, 0. Geprt Daniel, 0. Geprt Daniel

3. kolo

Neděle 16. 9. 2018 13:00
Lubná - Těšnovice 9:14 (5:4)

30 diváků

Branky: 0. Večerková Lucie, 0. Císař Štěpán, 0. Císař Štěpán, 0. Císař Štěpán, 0. Císař Štěpán, 0. Císař Štěpán, 0. Císař Štěpán, 0. Císař Štěpán, 0. Císař Štěpán   - 0. Hůzl Dominik, 0. Hůzl Dominik, 0. Hůzl Dominik, 0. Šívara Michal, 0. Šívara Michal, 0. Šívara Michal, 0. Šebestíková Karolína, 0. Šebestíková Karolína, 0. Šebestíková Karolína, 0. Židlík Petr, 0. Židlík Petr, 0. Židlík Petr, 0. Vymětal Ondřej, 0. Šebestíková Karolína


PŘEHLED ZÁPASŮ - 2017/2018 - OP KM

ZÁKLADNÍ SKUPINA C


2. kolo

Neděle 27. 8. 2017 11:00

Koryčany - Těšnovice 0:28 (0:15)

40 diváků  

Branky: 0. Janík Michal, 0. Janík Michal, 0. Janík Michal, 0. Janík Michal, 0. Šebestíková Karolína, 0. Holubář Šimon, 0. Holubář Šimon, 0. Holubář Šimon, 0. Holubář Šimon, 0. Navrátil Dominik, 0. Navrátil Dominik, 0. Navrátil Dominik, 0. Navrátil Dominik, 0. Navrátil Dominik, 0. Navrátil Dominik, 0. Zichala David, 0. Zichala David, 0. Zichala David, 0. Zichala David, 0. Šívara Michal, 0. Šívara Michal, 0. Šívara Michal, 0. Šívara Michal, 0. Šívara Michal, 0. Čech Adam, 0. Čech Adam, 0. Čech Adam, 0. Čech Adam  


3. kolo

Neděle 3. 9. 2017 10:00

Těšnovice - Lubná 8:7 (5:4)

20 diváků

Branky: Zichala David, 0. Zichala David, 0. Zichala David, 0. Janík Michal, 0. Zichala David, 0. Zichala David, 0. Šívara Michal, 0. Šívara Michal   - 0. Smetana Ondřej, 0. Gabrhelík Matyáš, 0. Gabrhelík Matyáš, 0. Smetana Ondřej, 0. Gabrhelík Matyáš, 0. Gabrhelík Matyáš, 0. Gabrhelík Matyáš 


4.kolo

Neděle 10. 9. 2017 13:00

Těšnovice - Zlobice 8:7 (2:4)

30 diváků

Branky: 0. Navrátil Dominik, 0. Ulman Jakub, 0. Pochylý Mikuláš, 0. Pochylý Mikuláš, 0. Pochylý Mikuláš, 0. Čech Adam, 0. Ulman Jakub, 0. Janík Michal   - 0. Hošek Michal, 0. Pražák Filip, 0. Pražák Filip, 0. Libenský Vojtěch, 0. Libenský Vojtěch, 0. Fazackerley Jason, 0. Libenský Vojtěch


5.kolo

Sobota 16. 9. 2017 10:00

Bezměrov - Těšnovice 4:3 (3:1)

Branky: 0. Böserle Daniel, 0. Krupař Jiří, 0. Krupař Jiří, 0. Ondráček Filip   - 0. Janík Michal, 0. Holubář Šimon, 0. Zichala David 


6. kolo

Sobota 23. 9. 2017 15:30

Morkovice - Těšnovice 15:5 (7:3)

20 diváků

Branky: 0. Kvinta Hynek, 0. Kvinta Hynek, 0. Šesták Radim, 0. Šesták Radim, 0. Šesták Radim, 0. Geprt Daniel, 0. Geprt Daniel, 0. Vašíček Tadeáš, 0. Vašíček Tadeáš, 0. Vašíček Tadeáš, 0. Vašíček Tadeáš, 0. Vašíček Tadeáš, 0. Řezáč Adam, 0. Rakáš Daniel, 0. Hejkrlík Adam   - 0. Šívara Michal, 0. Šívara Michal, 0. Šívara Michal, 0. Šebestíková Karolína, 0. Zichala David     


7. kolo

Sobota 30. 9. 2017 12:00

Těšnovice - Koryčany 22:3 (11:1)

40 diváků 

Branky: 1. Šívara Michal, 3. Šívara Michal, 6. Šívara Michal, 10. Čech Dominik, 12. Kotas Filip, 14. Kotas Filip, 18. Holubář Šimon, 20. Šívara Michal, 21. Čech Dominik, 29. Holubář Šimon, 29. Navrátil Dominik, 30. Pochylý Mikuláš, 34. Navrátil Dominik, 35. Holubář Šimon, 36. Navrátil Dominik, 40. Pochylý Mikuláš, 41. Zichala David, 42. Holubář Šimon, 44. Zichala David, 47. Zichala David, 58. Holubář Šimon, 60. Pochylý Mikuláš    - 22. Mikulčík  Svatopluk, 38. Galandr  Karel, 53. Dítě Vladimír    


8. kolo

Sobota 7. 10. 2017 14:00

Lubná - Těšnovice 2:11 (1:6)

50 diváků

Branky: 0. Mynář Miroslav, 0. Gabrhelík Matyáš    - 0. Novák Jiří, 0. Čech Adam, 0. Zichala David, 0. Holubář Šimon, 0. Pochylý Mikuláš, 0. Pochylý Mikuláš, 0. Pochylý Mikuláš, 0. Pochylý Mikuláš, 0. Novák Jiří, 0. Šívara Michal, 0. Navrátil Dominik    


9. kolo

Neděle 15. 10. 2017 10:00

Zlobice - Těšnovice 5:14 (3:7)

25 diváků

Branky: 0. Vlček Martin, 0. Vlček Martin, 0. Madejová Sára, 0. Madejová Sára, 0. Pražák Filip   - 0. Janík Michal, 0. Janík Michal, 0. Šívara Michal, 0. Šívara Michal, 0. Šívara Michal, 0. Šívara Michal, 0. Šebestíková Karolína, 0. Šebestíková Karolína, 0. Ulman Jakub, 0. Ulman Jakub, 0. Navrátil Dominik, 0. Zichala David, 0. Zichala David, 0. Zichala David     


10. kolo

Sobota 21. 10. 2017 14:00

Těšnovice - Bezměrov 9:8 (5:3) 

30 diváků

Branky: 0. Holubář Šimon, 0. Navrátil Dominik, 0. Pochylý Mikuláš, 0. Čech Adam, 0. Zichala David, 0. Pochylý Mikuláš, 0. Pochylý Mikuláš, 0. Šívara Michal, 0. Šívara Michal   - 0. Petricius Tadeáš, 0. Böserle Daniel, 0. Böserle Daniel, 0. Krupař Jiří, 0. Böserle Daniel, 0. Böserle Martin, 0. Böserle Martin, 0. Ondráček Filip    


1. kolo

Neděle 29. 10. 2017 11:30

Těšnovice - Morkovice 11:6 (6:1)

30 diváků - hráno na UMT v Kroměříži

Branky: 0. Novák Jiří, 0. Pochylý Mikuláš, 0. Šívara Michal, 0. Šívara Michal, 0. Novák Jiří, 0. Pochylý Mikuláš, 0. Novák Jiří, 0. Zichala David, 0. Šívara Michal, 0. Pochylý Mikuláš, 0. Ulman Jakub - 0. Kvinta Hynek, 0. Suchánek David, 0. Geprt Daniel, 0. Kvinta Hynek, 0. Vašíček Tadeáš, 0. Šesták Radim


FINÁLOVÁ SKUPINA


10. kolo

Neděle 8. 4. 2018 12:15
Těšnovice - Holešov A 4:12 (3:6)
50 diváků

Branky: 0. Zichala David, 0. Zichala David, 0. Čech Adam, 0. Novák Jiří   - 0. Balajka Filip, 0. Balajka Filip, 0. Balajka Filip, 0. Bíbr Matouš, 0. Dvorník Jakub, 0. Vašíček Jan, 0. Vašíček Jan, 0. Mikšánek Jakub, 0. Mikšánek Jakub, 0. Chytílek Jaroslav, 0. Chytílek Jaroslav, 0. Chytílek Jaroslav 


1. kolo

Sobota 14. 4. 2018 13:00
Těšnovice - Morkovice 3:12 (3:6)
40 diváků 

Branky: 0. Novák Jiří, 0. Navrátil Dominik, 0. Kotas Filip   - 0. Šesták Radim, 0. Šesták Radim, 0. Foltýn Petr, 0. Kvinta Hynek, 0. Kvinta Hynek, 0. Kvinta Hynek, 0. Řezáč Adam, 0. Řezáč Adam, 0. Řezáč Adam, 0. Řezáč Adam, 0. Vašíček Tadeáš, 0. Rakáš Daniel


2. kolo

Neděle 22. 4. 2018 10:00
Sp. Hulín - Těšnovice 9:4 (5:0)
50 diváků 

Branky: 0. Jedlička Kryštof, 0. Jedlička Kryštof, 0. Dalziel Oliver, 0. Švestka Martin, 0. Polášek Jan, 0. Polášek Jan, 0. Čermák Karel, 0. Švejcar Vratislav, 0. Švejcar Vratislav   - 0. Pochylý Mikuláš, 0. Židlík Petr, 0. Novák Jiří, 0. Novák Jiří


3. kolo

Sobota 28. 4. 2018 13:00
Těšnovice - Holešov B 7:9 (5:6)
50 diváků

Branky:     0. Navrátil Dominik, 0. Novák Jiří, 0. Novák Jiří, 0. Novák Jiří, 0. Kotas Filip, 0. Holubář Šimon, 0. Zichala David - 0. Vojtek Jan, 0. Nesrsta Matěj, 0. Nesrsta Matěj, 0. Kejval Jan, 0. Kejval Jan, 0. Stiskal Aleš, 0. Stiskal Aleš, 0. Stiskal Aleš, 0. Sklenář Vojtěch


4. kolo

Neděle 6. 5. 2018 13:30
Těšnovice - Chvalčov 1:9 (1:2)
50 diváků 

Branky:     0. Holubář Šimon - 0. Navrátil Štěpán, 0. Navrátil Štěpán, 0. Chlápek David, 0. Chlápek David, 0. Tomančík Vojta, 0. Tomančík Vojta, 0. Červenka Filip Ilja, 0. Krist Matouš, 0. Krist Matouš

 

5. kolo

Pátek 11. 5. 2018 16:30
Holešov A - Těšnovice 12:6 (6:3)
66 diváků Všetuly

Branky:     0. Balajka Filip, 0. Štajner Simon, 0. Štajner Simon, 0. Štajner Simon, 0. Štajner Simon, 0. Koutný Ondřej, 0. Vašíček Jan, 0. Vašíček Jan, 0. Bíbr Matouš, 0. Chytílek Jaroslav, 0. Mikšánek Jakub, 0. Mikšánek Jakub - 0. Novák Jiří, 0. Šívara Michal,  0. Šívara Michal, 0. Šívara Michal, 0. Navrátil Dominik, 0. Navrátil Dominik

  

6. kolo

Neděle 20. 5. 2018 13:30
Morkovice - Těšnovice 9:3 (5:3)
50 diváků

Branky: 0. Rakáš Daniel, 0. Rakáš Daniel, 0. Rakáš Daniel, 0. Rakáš Daniel, 0. Šesták Radim, 0. Geprt Daniel, 0. Vašíček Tadeáš, 0. Vašíček Tadeáš, 0. Hejkrlík Adam   - 0. Židlík Petr, 0. Čech Adam, 0. Pochylý Mikuláš


7. kolo

Neděle 27. 5. 2018 13:30
Těšnovice - Sp. Hulín 1:16 (0:8)
60 diváků

Branky:     0. Adamec Matyáš   - 0. Němec Matyáš, 0. Němec Matyáš, 0. Jedlička Kryštof, 0. Jedlička Kryštof, 0. Jedlička Kryštof, 0. Jedlička Kryštof, 0. Jedlička Matouš, 0. Dalziel Oliver, 0. Švestka Martin, 0. Švestka Martin, 0. Švestka Martin, 0. Čermák Karel, 0. Čermák Karel, 0. Čermák Karel, 0. Švejcar Vratislav, 0. Švejcar Vratislav


8. kolo

Pátek 1. 6. 2018 16:30
Holešov B - Těšnovice 12:8 (6:4)
25 diváků Všetuly

Branky: 0. Balajka Filip, 0. Štajner Simon, 0. Štajner Simon, 0. Štajner Simon, 0. Štajner Simon, 0. Koutný Ondřej, 0. Vašíček Jan, 0. Vašíček Jan, 0. Bíbr Matouš, 0. Chytílek Jaroslav, 0. Mikšánek Jakub, 0. Mikšánek Jakub   - 0. Novák Jiří, 0. Šívara Michal, 0. Šívara Michal, 0. Šívara Michal, 0. Navrátil Dominik, 0. Navrátil Dominik

   

9. kolo

Neděle 10. 6. 2018 10:00
Chvalčov - Těšnovice 15:4 (6:0)
50 diváků

Branky: 0. Kaluža Jakub, 0. Brtníček Filip, 0. Vaculík Václav, 0. Tomančík Vojta, 0. Tomančík Vojta, 0. Chlápek David, 0. Chlápek David, 0. Červenka Filip Ilja, 0. Červenka Filip Ilja, 0. Červenka Filip Ilja, 0. Navrátil Štěpán, 0. Navrátil Štěpán, 0. Navrátil Štěpán, 0. Navrátil Štěpán, 0. Navrátil Štěpán   - 0. Čech Adam, 0. Čech Adam, 0. Zichala David, 0. Zichala David


PŘEHLED ZÁPASŮ - 2016/2017 - OP KM 

2. kolo

Neděle 28. 8. 2016 13:45
Těšnovice - Morkovice 5:7 (3:3)
50 diváků    

Branky: 0. Zichala David, 0. Zichala David, 0. Dočekal Sebastián, 0. Dočekal Sebastián, 0. Schindler Martin  - 0. Plesner Petr, 0. Hladný Ondřej, 0. Vašíček Tadeáš, 0. Hladný Ondřej, 0. Plesner Petr, 0. Plesner Petr, 0. Šesták Radim

3. kolo

Sobota 3. 9. 2016 10:00
Rataje - Těšnovice  nehráno pro odstoupení soupeře ze soutěže 

4. kolo

Neděle 11. 9. 2016 13:30
Těšnovice - Slavkov p. H. 3:14 (2:8)
50 diváků    

Branky: 0. Šívara Michal, 0. Dočekal Sebastián, 0. Dočekal Sebastián  - 0. Kolařík Matěj, 0. Vaculík Ondřej, 0. Schindler Martin (vl.), 0. Kopřiva Tomáš, 0. Pilař Robert, 0. Mikov Petr, 0. Vaculík Ondřej, 0. Kolařík Matěj, 0. Vaculík Ondřej, 0. Kolařík Matěj, 0. Kolařík Matěj, 0. Kolařík Matěj, 0. Kolařík Matěj, 0. Bouchalík Antonín

5. kolo

Sobota 17. 9. 2016 10:00
Sp. Hulín - Těšnovice 16:1 (7:1)
30 diváků    

Branky: 0. Nedbal Tomáš, 0. Horáček František, 0. Čermák Karel, 0. Nedbal Tomáš, 0. Nedbal Tomáš, 0. Nedbal Tomáš, 0. Čermák Karel, 0. Horáček František, 0. Plško Marek, 0. Polášek Jan, 0. Drál Dominik, 0. Vyvlečka Lukáš, 0. Polášek Jan, 0. Čermák Karel, 0. Čermák Karel, 0. Nedbal Tomáš  - 0. Čech Adam

6. kolo

Neděle 25. 9. 2016 13:00
Těšnovice - Bezměrov 8:10 (2:6)
50 diváků    

Branky: 0. Kopčil Dominik, 0. Schindler Martin, 0. Zichala David, 0. Schindler Martin, 0. Kopčil Dominik, 0. Schindler Martin, 0. Navrátil Dominik, 0. Navrátil Dominik  - 0. Krupař Vojtěch, 0. Krupař Vojtěch, 0. Krupař Vojtěch, 0. Böserle Daniel, 0. Ondráček Filip, 0. Böserle Daniel, 0. Böserle Daniel, 0. Böserle Daniel, 0. Ondráček Filip, 0. Vašíček Damián Tomáš

1. kolo

Středa 28. 9. 2016 15:30
Těšnovice - Prusinovice 3:22 (2:12)
20 diváků    

Branky: 0. Schindler Martin, 0. Kopčil Dominik, 0. Zichala David  - 0. Krejčí Jan, 0. Krejčí Ondřej, 0. Jadrníček Nikola, 0. Pumprla Jan, 0. Dostálová Lucie, 0. Mácha Jan, 0. Dudík Jan, 0. Dudík Jan, 0. Mácha Jan, 0. Dostálová Lucie, 0. Pumprla Jan, 0. Krejčí Ondřej, 0. Jadrníček Nikola, 0. Krejčí Jan, 0. Krejčí Jan, 0. Jadrníček Nikola, 0. Pumprla Jan, 0. Krejčí Ondřej, 0. Krejčí Jan, 0. Jadrníček Nikola, 0. Jadrníček Nikola, 0. Krejčí Jan

7. kolo

Neděle 2. 10. 2016 10:00
Kostelec u Hol. - Těšnovice 9:8 (6:6) Pen: 2:1
50 diváků   

Branky: 0. Hermann Antonín, 0. Hermann Antonín, 0. Hermann Antonín, 0. Hermann Antonín, 0. Hermann Antonín, 0. Hermann Antonín, 0. Hermann Antonín, 0. Hermann Antonín (pen.), 0. Dudík Pavel  - 0. Šívara Michal, 0. Šívara Michal, 0. Šívara Michal, 0. Šívara Michal, 0. Zichala David, 0. Ulman Samuel, 0. Ulman Samuel, 0. Kopčil Dominik

8. kolo

Neděle 9. 10. 2016 12:30
Těšnovice - Chvalčov 1:15 (0:8)
20 diváků    

Branky: 0. Šívara Michal  - 0. Novák Jaroslav, 0. Novák Jaroslav, 0. Novák Jaroslav, 0. Zmeškal Matěj, 0. Zmeškal Matěj, 0. Zmeškal Matěj, 0. Zmeškal Matěj, 0. Brtníček Filip, 0. Brtníček Filip, 0. Brtníček Filip, 0. Chlápek David, 0. Chlápek David, 0. Kaluža Jakub, 0. Adamec Ondřej, 0. Červenka Filip Ilja

9. kolo

Sobota 15. 10. 2016 10:00
Žalkovice - Těšnovice 13:8 (10:4)
30 diváků    

Branky: 0. Tereško Vojtěch, 0. Tereško Vojtěch, 0. Tereško Jakub, 0. Tereško Jakub, 0. Tereško Jakub, 0. Tereško Jakub, 0. Tereško Jakub, 0. Tereško Jakub, 0. Buček Adam, 0. Buček Adam, 0. Buček Adam, 0. Buček Adam, 0. Buček Adam  - 0. Holubář Šimon, 0. Šívara Michal, 0. Dočekal Sebastián, 0. Dočekal Sebastián, 0. Dočekal Sebastián, 0. Dočekal Sebastián, 0. Dočekal Sebastián, 0. Schindler Martin

10. kolo

Neděle 23. 10. 2016 12:00
Těšnovice - Zdounky 7:6 (3:5) Pen: 2:1
20 diváků    

Branky: 0. Holubář Šimon, 0. Dočekal Sebastián, 0. Šívara Michal, 0. Dočekal Sebastián, 0. Šívara Michal, 0. Dočekal Sebastián, 0. Zichala David  - 0. Syručka Patrik, 0. Pospíšil Adam, 0. Syručka Patrik, 0. Syručka Patrik, 0. Rumplík Jaroslav, 0. Rumplík Jaroslav

11. kolo

Neděle 30. 10. 2016 10:00
Loukov - Těšnovice 11:4 (6:0)
50 diváků    

Branky: 0. Koutný Matouš, 0. Žaloudík Martin, 0. Žaloudík Martin, 0. Žaloudík Martin, 0. Žaloudík Martin, 0. Žaloudík Martin, 0. Žaloudík Martin, 0. Žaloudík Martin, 0. Klas Jan, 0. Morzhul David, 0. Zbožínek Tomáš  - 0. Zichala David, 0. Šívara Michal, 0. Vondráček Miroslav, 0. Dočekal Sebastián

15. kolo

Neděle 16. 4. 2017 10:00
Slavkov p. H. - Těšnovice 23:2 (15:2)
50 diváků Slavkov pH   

Branky: 1. Bouchalík Antonín, 2. Pecl Radovan, 3. Vaculík Ondřej, 6. Kopřiva Tomáš, 8. Kolařík Matěj, 9. Kolařík Matěj, 13. Kamenec Jan, 14. Kolařík Matěj, 15. Kolařík Matěj, 16. Bouchalík Antonín, 17. Kopřiva Tomáš, 22. Kolařík Matěj, 23. Kolařík Matěj, 24. Kolařík Matěj, 28. Bouchalík Antonín, 37. Kolařík Matěj, 39. Bouchalík Antonín, 43. Čáp Ondřej, 46. Kolařík Matěj, 47. Bouchalík Antonín, 50. Čáp Ondřej, 56. Bouchalík Antonín, 58. Vaculík Ondřej   - 10. Ulman Samuel, 19. Holubář Šimon

16. kolo

Neděle 23. 4. 2017 13:30
Těšnovice - Sp. Hulín 3:13 (2:7)
50 diváků

Branky: 0. Holubář Šimon, 0. Šívara Michal, 0. Ulman Samuel   - 0. Nedbal Tomáš, 0. Nedbal Tomáš, 0. Nedbal Tomáš, 0. Horáček František, 0. Horáček František, 0. Horáček František, 0. Horáček František, 0. Jedlička Matouš, 0. Jedlička Matouš, 0. Drál Dominik, 0. Drál Dominik, 0. Vyvlečka Lukáš, 0. Procházka Jakub 

17. kolo

Sobota 29. 4. 2017 14:00
Bezměrov - Těšnovice 5:6 (3:3)
20 diváků

Branky: 0. Kobliha Dan, 0. Novák Marian, 0. Novák Marian, 0. Böserle Daniel, 0. Böserle Daniel   - 0. Navrátil Dominik, 0. Zichala David, 0. Zichala David, 0. Šívara Michal, 0. Šívara Michal, 0. Janík Michal 

13. kolo

Pondělí 1. 5. 2017 10:00
Morkovice - Těšnovice 5:3 (3:2)
50 diváků UT

Branky:     0. Slavík Břetislav, 0. Kvinta Hynek, 0. Kvinta Hynek, 0. Rakáš Daniel, 0. Šesták Radim - 0. Holubář Šimon, 0. Holubář Šimon, 0. Holubář Šimon

18.kolo

Neděle 7. 5. 2017 13:45

Těšnovice - Kostelec u Hol. 5:3 (1:3)
50 diváků

Branky: 0. Kotas Filip, 0. Kopčil Dominik, 0. Pochylý Mikuláš, 0. Pochylý Mikuláš, 0. Kotas Filip   - 0. Dědič  Adam, 0. Dudík Pavel, 0. Dědič  Adam

14.kolo
Pondělí 8. 5. 2017 16:30
nehráno Rataje odstoupili ze soutěže
19.kolo
Neděle 14. 5. 2017 10:00
Chvalčov - Těšnovice 6:3 (4:2)
Branky: 0. Chlápek David, 0. Nevřala Tomáš, 0. Adamec Ondřej, 0. Navrátil Štěpán, 0. Navrátil Štěpán, 0. Navrátil Štěpán   - 0. Holubář Šimon, 0. Pochylý Mikuláš, 0. Zichala David

50 diváků

20. kolo

Neděle 21. 5. 2017 13:45
Těšnovice - Žalkovice 1:8 (0:5) 
Branky: 0. Ulman Samuel   - 0. Tereško Jakub, 0. Horký Josef Ján, 0. Horký Josef Ján, 0. Tereško Jakub, 0. Tereško Jakub, 0. Tereško Jakub, 0. Tereško Jakub, 0. Tereško Jakub   

50 diváků

21.kolo

Sobota 27. 5. 2017 10:00   

Zdounky - Těšnovice 19:2 (8:1)

Branky: 0. Syručka Patrik, 0. Syručka Patrik, 0. Syručka Patrik, 0. Čečatka Michal, 0. Čečatka Michal, 0. Čečatka Michal, 0. Čečatka Michal, 0. Čečatka Michal, 0. Čečatka Michal, 0. Brázdil Jan, 0. Brázdil Jan, 0. Brázdil Jan, 0. Brázdil Jan, 0. Štěrba Jakub, 0. Štěrba Jakub, 0. Pospíšil Adam, 0. Pospíšil Adam, 0. Pospíšil Adam, 0. Kostrůnek Matyáš    - 0. Pochylý Mikuláš, 0. Zichala David 

50 diváků

22. kolo

Neděle 4. 6. 2017 10:30
Těšnovice - Loukov 1:20 (0:10)
30 diváků

Branky: 0. Pochylý Mikuláš    - 0. Koutný Matouš, 0. Dolák  Radim, 0. Žaloudík Martin, 0. Nenutil Jakub, 0. Vašina Jakub, 0. Galamboš Dominik, 0. Galamboš Dominik, 0. Vašina Jakub, 0. Nenutil Jakub, 0. Žaloudík Martin, 0. Dolák  Radim, 0. Koutný Matouš, 0. Koutný Matouš, 0. Dolák  Radim, 0. Nenutil Jakub, 0. Galamboš Dominik, 0. Nenutil Jakub, 0. Koutný Matouš, 0. Koutný Matouš, 0. Nenutil Jakub   

12. kolo

Sobota 10. 6. 2017 13:15
Prusinovice - Těšnovice 14:0 (5:0) 
50 diváků
Branky: 0. Mácha Jan, 0. Mácha Jan, 0. Mácha Jan, 0. Pumprla Jan, 0. Krejčí Jan, 0. Krejčí Ondřej, 0. Krejčí Ondřej, 0. Gerát Marek, 0. Krejčí Jan, 0. Gerát Marek, 0. Pumprla Jan, 0. Gerát Marek, 0. Gerát Marek, 0. Krejčí Ondřej



PŘEHLED ZÁPASŮ - 2015/2016 - OP KM


ZÁKLADNÍ ČÁST - SKUPINA C

1. kolo

Sobota 5. 9. 2015 10:00
Morkovice - Těšnovice 18:0 (7:0)

Branky: 0. Havelka David, 0. Havelka David, 0. Havelka David, 0. Havelka David, 0. Žourek David, 0. Žourek David, 0. Žourek David, 0. Žourek David, 0. Pučan Filip, 0. Pučan Filip, 0. Pučan Filip, 0. Morong Marek, 0. Soldán Jiří, 0. Soldán Jiří, 0. Soldán Jiří, 0. Sedlařík Jaroslav, 0. Sedlařík Jaroslav, 0. Sedlařík Jaroslav

3. kolo

Sobota 5. 9. 2015 12:00
Rataje. - Těšnovice 16:0 (8:0)

Branky: 0. Dvořák Ondřej, 0. Dvořák Ondřej, 0. Dvořák Ondřej, 0. Dvořák Ondřej, 0. Dvořák Ondřej, 0. Poltoranos Petr, 0. Poltoranos Petr, 0. Pražáková Lucie, 0. Pražáková Lucie, 0. Madej Samuel, 0. Madej Samuel, 0. Madej Samuel, 0. Madej Samuel, 0. Madej Samuel, 0. Madej Samuel, 0. Šarnír Adam

4. kolo

Sobota 12. 9. 2015 10:00
Rataje. - Těšnovice 22:1 (12:0)

Branky: 0. Poltoranos Petr, 0. Navrátil Tadeáš, 0. Šarnír Adam, 0. Zháněl Libor, 2. Chalupa Martin, 4. Dvořák Ondřej, 5. Madej Samuel, 10. Madej Samuel, 13. Madej Samuel, 25. Madej Samuel, 26. Madej Samuel, 30. Madej Samuel, 32. Madej Samuel, 8. Dvořák Ondřej, 11. Dvořák Ondřej, 22. Dvořák Ondřej, 0. Poltoranos Petr, 0. Poltoranos Petr, 0. Poltoranos Petr, 0. Poltoranos Petr, 39. Madej Samuel, 23. Dvořák Ondřej  - 0. Pecina Josef

6. kolo

Sobota 12. 9. 2015 12:00
Těšnovice - Morkovice 0:18 (0:8)

Branky: 0. Morong Marek, 0. Morong Marek, 0. Havelka David, 0. Havelka David, 0. Havelka David, 0. Havelka David, 0. Havelka David, 0. Žourek David, 0. Žourek David, 0. Žourek David, 0. Žourek David, 0. Žourek David, 0. Šesták Radim, 0. Šesták Radim, 0. Soldán Jiří, 0. Soldán Jiří, 0. Soldán Jiří, 0. Soldán Jiří, 0. Sedlařík Jaroslav, 0. Pučan Filip

7. kolo

Sobota 19. 9. 2015 10:00
Těšnovice - Morkovice 5:19 (1:7)

Branky: 0. Pecina Josef, 0. Pecina Josef, 0. Pecina Josef, 0. Pecina Josef, 0. Zichala David  - 0. Soldán Jiří, 0. Soldán Jiří, 0. Soldán Jiří, 0. Soldán Jiří, 0. Soldán Jiří, 0. Havelka David, 0. Morong Marek, 0. Sedlařík Jaroslav, 0. Sedlařík Jaroslav, 0. Pučan Filip, 0. Pučan Filip, 0. Štěrba Zdeněk, 0. Žourek David, 0. Žourek David, 0. Žourek David, 0. Žourek David, 0. Žourek David, 0. Žourek David, 0. Žourek David

8. kolo

Sobota 19. 9. 2015 11:00
Těšnovice - Rataje. 1:14 (0:7)

Branky: 0. Pecina Josef  - 0. Dvořák Ondřej, 0. Dvořák Ondřej, 0. Dvořák Ondřej, 0. Chalupa Martin, 0. Chalupa Martin, 0. Chalupa Martin, 0. Madej Samuel, 0. Madej Samuel, 0. Madej Samuel, 0. Madej Samuel, 0. Madej Samuel, 0. Madej Samuel, 0. Poltoranos Petr, 0. Šarnír Adam

10. kolo

Sobota 26. 9. 2015 10:00
Těšnovice - Morkovice 0:23 (0:7)

Branky: 0. Žourek David, 0. Žourek David, 0. Žourek David, 0. Sedlařík Jaroslav, 0. Sedlařík Jaroslav, 0. Pučan Filip, 0. Pučan Filip, 0. Pučan Filip, 0. Pučan Filip, 0. Pučan Filip, 0. Hladný Ondřej, 0. Hladný Ondřej, 0. Hladný Ondřej, 0. Hladný Ondřej, 0. Hladný Ondřej, 0. Hladný Ondřej, 0. Morong Marek, 0. Soldán Jiří, 0. Havelka David, 0. Havelka David, 0. Havelka David, 0. Havelka David, 0. Žourek David

12. kolo

Sobota 26. 9. 2015 12:00
Těšnovice - Rataje. 0:13 (0:0)

Branky: 0. Dvořák Ondřej, 0. Dvořák Ondřej, 0. Dvořák Ondřej, 0. Navrátil Tadeáš, 0. Poltoranos Petr, 0. Madej Samuel, 0. Madej Samuel, 0. Madej Samuel, 0. Madej Samuel, 0. Zháněl Libor, 0. Zháněl Libor, 0. Uherec Šimon, 0. Dvořák Ondřej

13. kolo

Sobota 3. 10. 2015 10:00
Těšnovice - Rataje. 0:19 (0:9)

Branky: 0. Dvořák Ondřej, 0. Dvořák Ondřej, 0. Dvořák Ondřej, 0. Dvořák Ondřej, 0. Dvořák Ondřej, 0. Dvořák Ondřej, 0. Pražáková Lucie, 0. Pražáková Lucie, 0. Pražáková Lucie, 0. Chalupa Martin, 0. Chalupa Martin, 0. Poltoranos Petr, 0. Poltoranos Petr, 0. Poltoranos Petr, 0. Poltoranos Petr, 0. Poltoranos Petr, 0. Poltoranos Petr, 0. Poltoranos Petr, 0. Traj Robert

15. kolo

Sobota 3. 10. 2015 12:00
Morkovice - Těšnovice 14:0 (7:0)

Branky: 0. Pučan Filip, 0. Pučan Filip, 0. Morong Marek, 0. Morong Marek, 0. Žourek David, 0. Žourek David, 0. Soldán Jiří, 0. Soldán Jiří, 0. Soldán Jiří, 0. Soldán Jiří, 0. Plesner Petr, 0. Hladný Ondřej, 0. Hladný Ondřej, 0. Šesták Radim

16. kolo

Sobota 10. 10. 2015 10:00
Morkovice - Těšnovice 17:2 (0:0)

Branky: 0. Vondráček Miroslav (vl.), 0. Soldán Jiří, 0. Sedlařík Jaroslav, 0. Sedlařík Jaroslav, 0. Sedlařík Jaroslav, 0. Sedlařík Jaroslav, 0. Sedlařík Jaroslav, 0. Žourek David, 0. Žourek David, 0. Žourek David, 0. Žourek David, 0. Morong Marek, 0. Hladný Ondřej, 0. Plesner Petr, 0. Plesner Petr, 0. Havelka David, 0. Pučan Filip, 0. Pučan Filip  - 0. Pecina Josef

17. kolo

Sobota 10. 10. 2015 11:00
Rataje. - Těšnovice 10:1 (4:0)

Branky: 0. Poltoranos Petr, 0. Poltoranos Petr, 0. Poltoranos Petr, 0. Poltoranos Petr, 0. Madej Samuel, 0. Madej Samuel, 0. Chalupa Martin, 0. Chalupa Martin, 0. Chalupa Martin, 0. Vondráček Miroslav (vl.)  - 0. Zichala David

19. kolo

Sobota 17. 10. 2015 10:00
Těšnovice - Morkovice 1:13 (1:5)

Branky: 0. Hladný Ondřej (vl.)  - 0. Zichala David (vl.), 0. Žourek David, 0. Havelka David, 0. Havelka David, 0. Havelka David, 0. Soldán Jiří, 0. Pučan Filip, 0. Pučan Filip, 0. Pučan Filip, 0. Hladný Ondřej, 0. Hladný Ondřej, 0. Soldán Jiří, 0. Sedlařík Jaroslav

21. kolo

Sobota 17. 10. 2015 12:00
Těšnovice - Rataje. 2:13 (1:5)

Branky: 0. Pecina Josef, 0. Pecina Josef  - 0. Zichala David (vl.), 0. Traj Robert, 0. Traj Robert, 0. Traj Robert, 0. Chalupa Martin, 0. Šarnír Adam, 0. Šarnír Adam, 0. Poltoranos Petr, 0. Poltoranos Petr, 0. Poltoranos Petr, 0. Pražáková Lucie, 0. Pražáková Lucie, 0. Pražáková Lucie

22. kolo

Sobota 24. 10. 2015 10:00
Rataje. - Těšnovice 8:1 (4:1)

Branky: 0. Chalupa Martin, 0. Chalupa Martin, 0. Chalupa Martin, 0. Madej Samuel, 0. Madej Samuel, 0. Madej Samuel, 0. Dvořák Ondřej, 0. Pražáková Lucie  - 0. Pražáková Lucie (vl.)

24. kolo

Sobota 24. 10. 2015 12:00
Těšnovice - Morkovice 4:11 (2:4)

Branky: 0. Pecina Josef, 0. Pecina Josef, 0. Čechová Kateřina, 0. Kopčil Dominik  - 0. Havelka David, 0. Havelka David, 0. Havelka David, 0. Soldán Jiří, 0. Soldán Jiří, 0. Soldán Jiří, 0. Soldán Jiří, 0. Pučan Filip, 0. Pučan Filip, 0. Sedlařík Jaroslav, 0. Plesner Petr


NÁDSTAVBOVÁ ČÁST - SKUPINA o 9-11.místo

1. kolo

Neděle 17. 4. 2016 10:00
Slavkov p. H. - Těšnovice 17:0 (1:1)

Branky: 2. Vaculík Ondřej, 2. Kopřiva Tomáš, 3. Vaculík Ondřej, 4. Kolařík Matěj, 5. Bouchalík Antonín, 9. Kolařík Matěj, 12. Kolařík Matěj, 15. Kolařík Matěj, 19. Vaculík Ondřej, 20. Vaculík Ondřej, 22. Pilař Robert, 25. Kamenec Jan, 26. Kopřiva Tomáš, 27. Vaněk Jiří, 29. Vaněk Jiří, 30. Kopřiva Tomáš, 31. Kolařík Matěj

3. kolo

Neděle 17. 4. 2016 12:00
Těšnovice - Pravčice 2:6 (1:2)

Branky: 0. Šívara Michal, 0. Kopčil Dominik  - 0. Marek Tomáš, 0. Hamala Matěj, 0. Hamala Matěj, 0. Hamala Matěj, 0. Hajíček Tomáš, 0. Mišelnický Martin

7. kolo

Sobota 30. 4. 2016 10:00
Těšnovice - Pravčice 0:5 (0:3)

Branky: 0. Tobolíková Jana, 0. Tobolíková Jana, 0. Zaoralová Romana, 0. Zaděláková Karolína, 0. Hajíček Tomáš

8. kolo

Sobota 30. 4. 2016 11:00
Slavkov p. H. - Těšnovice 12:0 (6:0)

Branky: 0. Kolařík Matěj, 0. Kolařík Matěj, 0. Bouchalík Antonín, 0. Pecl Radovan, 0. Vaněk Jiří, 0. Vaněk Jiří, 0. Pecl Radovan, 0. Pecl Radovan, 0. Pecl Radovan, 0. Pecl Radovan, 0. Pecl Radovan, 0. Kolařík Matěj

10. kolo

Sobota 7. 5. 2016 10:00
Těšnovice - Slavkov p. H. 0:9 (0:6)

Branky: 0. Kolařík Matěj, 0. Kolařík Matěj, 0. Vaculík Ondřej, 0. Bouchalík Antonín, 0. Kopřiva Tomáš, 0. Kolařík Matěj, 0. Kolařík Matěj, 0. Vaněk Jiří, 0. Kolařík Matěj

12. kolo

Sobota 7. 5. 2016 12:00
Pravčice - Těšnovice 9:1 (5:0)

Branky: 1. Hamala Matěj, 8. Hamala Matěj, 9. Hamala Matěj, 13. Tobolíková Jana, 19. Tobolíková Jana, 28. Hamala Matěj, 32. Hamala Matěj, 33. Hamala Matěj, 39. Hamala Matěj  - 37. Kopčil Dominik

14. kolo

Neděle 15. 5. 2016 11:00
Těšnovice - Pravčice 1:8 (1:3)

Branky: 18. Ulman Samuel  - 3. Hajíček Tomáš, 7. Hajíček Tomáš, 11. Hajíček Tomáš, 22. Mišelnický Martin, 24. Hajíček Tomáš, 34. Tobolíková Jana, 36. Tobolíková Jana, 39. Mišelnický Martin

15. kolo

Neděle 15. 5. 2016 12:00
Slavkov p. H. - Těšnovice 17:0 (12:0)

Branky: 6. Bouchalík Antonín, 7. Kolařík Matěj, 8. Kolařík Matěj, 9. Bouchalík Antonín, 10. Kolařík Matěj, 11. Bouchalík Antonín, 12. Kolařík Matěj, 14. Vaculík Ondřej, 18. Kolařík Matěj, 19. Kolařík Matěj, 19. Kolařík Matěj, 20. Bouchalík Antonín, 27. Kolařík Matěj, 28. Kolařík Matěj, 33. Vaculík Ondřej, 35. Kolařík Matěj, 40. Kolařík Matěj

16. kolo

Sobota 21. 5. 2016 10:00
Pravčice - Těšnovice 5:2 (2:2)

Branky: 1. Hamala Matěj, 24. Hamala Matěj, 25. Hamala Matěj, 27. Hamala Matěj, 9. Tobolíková Jana  - 11. Schindler Martin, 18. Kopčil Dominik

17. kolo

Sobota 21. 5. 2016 11:00
Těšnovice - Slavkov p. H. 1:7 (0:4)

Branky: 0. Kopčil Dominik  - 0. Kolařík Matěj, 0. Kolařík Matěj, 0. Kolařík Matěj, 0. Kolařík Matěj, 0. Vaculík Ondřej, 0. Pilař Robert, 0. Tomčík David

19. kolo

Neděle 29. 5. 2016 10:00
Slavkov p. H. - Těšnovice 13:0 (0:3)

Branky: 0. Kolařík Matěj, 0. Kolařík Matěj, 0. Kolařík Matěj, 0. Kolařík Matěj, 0. Kolařík Matěj, 0. Vaculík Ondřej, 0. Vaculík Ondřej, 0. Vaculík Ondřej, 0. Vaculík Ondřej, 0. Bouchalík Antonín, 0. Bouchalík Antonín, 0. Pilař Robert, 0. Kolařík Matěj

21. kolo

Neděle 29. 5. 2016 12:00
Těšnovice - Pravčice 3:12 (2:4)

Branky: 0. Schindler Martin, 0. Kopčil Dominik, 0. Kozel Lukáš  - 0. Hamala Matěj, 0. Hamala Matěj, 0. Hamala Matěj, 0. Hamala Matěj, 0. Hamala Matěj, 0. Hamala Matěj, 0. Hamala Matěj, 0. Zachoval Tomáš, 0. Zachoval Tomáš, 0. Tobolíková Jana, 0. Tobolíková Jana, 0. Zadělák Matěj

23. kolo

Neděle 5. 6. 2016 11:00
Pravčice - Těšnovice 7:1 (3:0)

Branky: 2. Hamala Matěj, 3. Hamala Matěj, 9. Hamala Matěj, 30. Hamala Matěj, 22. Urban Pavel, 35. Tobolíková Jana, 37. Marek Tomáš  - 29. Čechová Kateřina

24. kolo

Neděle 5. 6. 2016 12:00
Těšnovice - Slavkov p. H. 0:10 (0:5)

Branky: 0. Kopřiva Tomáš, 0. Kolařík Matěj, 0. Pecl Radovan, 0. Bouchalík Antonín, 0. Janečka David, 0. Kolařík Matěj, 0. Kolařík Matěj, 0. Vaculík Ondřej, 0. Kopřiva Tomáš, 0. Vaculík Ondřej

5. kolo

Neděle 12. 6. 2016 11:00
Pravčice - Těšnovice 10:7 (7:2)

Branky: 4. Hamala Matěj, 6. Hamala Matěj, 9. Hamala Matěj, 10. Hamala Matěj, 20. Hamala Matěj, 11. Janušová Kateřina, 14. Zaděláková Karolína, 22. Horáková Andrea, 23. Zaoralová Romana, 37. Tobolíková Jana  - 2. Kozel Lukáš, 17. Kozel Lukáš, 21. Kozel Lukáš, 24. Kozel Lukáš, 27. Kozel Lukáš, 38. Zichala David, 30. Kozel Lukáš

6. kolo

Neděle 12. 6. 2016 12:00
Těšnovice - Slavkov p. H. 3:14 (0:6)

Branky: 0. Kozel Lukáš, 0. Kozel Lukáš, 0. Kozel Lukáš  - 0. Bouchalík Antonín, 0. Bouchalík Antonín, 0. Bouchalík Antonín, 0. Vaculík Ondřej, 0. Bouchalík Antonín, 0. Janečka David, 0. Vaculík Ondřej, 0. Vaculík Ondřej, 0. Bílek Martin, 0. Vaculík Ondřej, 0. Kopřiva Tomáš, 0. Kolařík Matěj, 0. Kolařík Matěj, 0. Kopřiva Tomáš