MUŽI A - PŘEHLED ZÁPASŮ
PŘEHLED ZÁPASŮ - 2021/22 - 1.A. TŘÍDA SK.B KFS ZLÍN
Oficiální rozpis FAČR a výsledky všech zápasů soutěže - zde*
PŘEHLED ZÁPASŮ - 2020/21 - 1.A. TŘÍDA SK.B KFS ZLÍN
Oficiální rozpis FAČR a výsledky všech zápasů soutěže - zde*
*Z důvodů světové pandemie COVID-19 byla jarní část a tím i celá soutěž po 8-9-ti kolech anulována a zrušena, náš tým byl na průběžném 7.místě tabulky s 8 zápasy nedohrané soutěže
PŘEHLED ZÁPASŮ - 2019/20 - 1.B. TŘÍDA SK.C KFS ZLÍN
Oficiální rozpis FAČR a výsledky všech zápasů soutěže - zde*
*Z důvodů světové pandemie COVID-19 byla jarní část a tím i celá soutěž po 13-ti kolech anulována a zrušena, tým využil možnosti nabídky postupu do 1.A třídy z 1.místa tabulky nedohrané soutěže
PŘEHLED ZÁPASŮ - 2018/19 - OKRESNÍ PŘEBOR
Oficiální rozpis FAČR a výsledky všech zápasů soutěže - zde
2. kolo
Rozhodčí: Skyba Vlastimil - Trampota Patrick.
Branky: 75. Věžník Miroslav (vl.), 90. Pluhař Jiří, 90. Potočný Roman
3. kolo
Rozhodčí: Tesař David.
Branky: 57. Malát Jiří
4. kolo
Rozhodčí: Vybíral Josef.
Branky: 44. Pluhař Jiří
5. kolo
Rozhodčí: Caletka Bedřich.
Branky: 91. Sládeček Karel - 32. Černý Roman
6. kolo
Rozhodčí: Zakopal Tomáš.
Branky: 19. Bartůšek Ondřej, 20. Bartůšek Ondřej, 32. Malát Dominik, 60. Malát Dominik - 4. Pajgr Daniel
7. kolo
Rozhodčí: Žigmund Petr.
Branky: 14. Látal Jan, 29. Koudelníček Miroslav (pen.) - 27. Pluhař Jiří
8. kolo
Rozhodčí: Skyba Vlastimil - Trampota Patrick.
Branky: 8. Malát Dominik, 14. Černý Roman - 3. Darebníček Radim, 16. Pospíšilík Radek (pen.), 35. Zaoral Josef, 49. Darebníček Radim, 56. Pospíšilík Radek
9. kolo
Rozhodčí: Sucharski Daniel.
Branky: 6. Mršťák Josef, 40. Pluhař Jiří, 42. Pluhař Jiří, 73. Pluhař Jiří (pen.)
10. kolo
Rozhodčí: Zakopal Tomáš.
Branky: 18. Malát Dominik, 58. Malát Dominik, 78. Malát Jiří, 84. Mršťák Josef
11. kolo
Rozhodčí: Tesař David.
Branky: 14. Hrabal Tomáš (vl.), 39. Matuška Dominik, 88. Bartůšek Ondřej (pen.) - 49. Pospíšil Radek
12. kolo
Rozhodčí: Tříska Zbyněk - Zalabák Kamil.
Branky: 16. Mršťák Josef, 31. Bartůšek Ondřej, 90. Šívara Michal
13. kolo
Rozhodčí: Závojský Oldřich - Caletka Bedřich.
Branky: 4. Vlkolenszki Josef (vl.), 26. Malát Jiří, 57. Malát Dominik, 72. Malát Jiří, 79. Mršťák Josef (pen.) - 52. Škrabana Stanislav, 72. Bubla Petr (pen.)
1. kolo
Rozhodčí: Hušek Josef.
Branky: 57. Horák David, 90. Vyoral Štěpán - 3. Malát Jiří, 26. Mršťák Josef (pen.), 57. Malát Jiří, 72. Labuda Ivo (pen.), 75. Malát Jiří
16. kolo
Rozhodčí: Zakopal Tomáš.
Branky: 7. Malát Jiří, 26. Hrabal Jan, 35. Bartůšek Ondřej (pen.), 45. Mršťák Josef, 88. Pluhař Jiří
17. kolo
Rozhodčí: Caletka Bedřich.
Branky: 63. Bartůšek Ondřej
18. kolo
Rozhodčí: Skyba Vlastimil - Trampota Patrick, Smolka Filip.
Branky: 51. Černý Roman, 79. Malát Jiří - 32. Chýla Petr, 72. Bačinský David
19. kolo
Rozhodčí: Závojský Oldřich - Smolka Filip.
Branky: 10. Malát Jiří, 18. Pluhař Jiří, 70. Mršťák Josef, 79. Bartůšek Ondřej (pen.)
20. kolo
Rozhodčí: Černovský Martin - Caletka Bedřich.
Branky: 25. Brázdil Michal, 33. Bartůšek Ondřej (pen.), 47. Mršťák Josef, 69. Malát Jiří - 2. Štauber Jiří, 4. Bejdák Dominik, 80. Koudelníček Miroslav
21. kolo
Rozhodčí: Caletka Bedřich.
Branky: 54. Darebníček Radim, 66. Lejsek Lukáš, 89. Darebník Ladislav - 33. Bartůšek Ondřej (pen.), 36. Pluhař Jiří, 43. Mrázek Tomáš, 50. Bartůšek Ondřej, 77. Malát Jiří, 81. Halamíček Ondřej
22. kolo
23. kolo
Rozhodčí: Závojský Oldřich.
Branky: 15. Mrázek Tomáš, 41. Chalupa Kamil, 54. Mršťák Josef, 89. Slováček Adam - 43. Horák Petr
24. kolo
Rozhodčí: Tříska Zbyněk.
Branky: 60. Dohorák Michal, 90. Daněk Jan - 4. Malát Jiří, 38. Mršťák Josef, 78. Pluhař Jiří, 89. Potočný Roman (pen.)
25. kolo
Rozhodčí: Skyba Vlastimil - Smolka Filip.
Branky: 25. Mrázek Tomáš
26. kolo
Rozhodčí: Voříšek Jaroslav - Smolka Filip.
Branky: 7. Ježák Roman, 20. Motal Tomáš, 44. Ježák Roman - 13. Pluhař Jiří, 39. Mrázek Tomáš, 66. Bartůšek Ondřej (pen.)
14. kolo
15. kolo
Rozhodčí: Tříska Zbyněk - Závojský Oldřich, Zakopal Tomáš. Delegát: Hanák Petr.
Branky: 31. Kyrcz Marek, 88. Červík Radek - 80. Hrabal Jan
PŘEHLED ZÁPASŮ - 2017/18 - OKRESNÍ PŘEBOR
Oficiální rozpis FAČR a výsledky všech zápasů soutěže - zde
1. kolo
Neděle 6. 8. 2017 16:30
Branky: 50. Scholz Radim, 75. Sládeček Karel, 83. Moravčík Jan - 53. Svačina Vít
Rozhodčí: Tříska Zbyněk.
2.kolo
Neděle 13. 8. 2017 16:30
Těšnovice - Němčice 0:1 (0:0)
120 diváků
Branka: 89. Kadlec Svatopluk
Rozhodčí: Skyba Vlastimil.
3.kolo
Neděle 20. 8. 2017 16:30
Komárno - TJ Těšnovice 1:2 (1:0)na penalty
93 diváků
Branka: 35. Lukáš Michal - 65. Malát Jiří
Rozhodčí: Závojský Oldřích - Pumprla Martin.
4. kolo
Branky: 5. Novotný Ondřej, 48. Kunčar Ondřej (pen.)
Rozhodčí: Caletka Bedřich - Sucharski Daniel.
5. kolo
Branky: 31. Trňák Jiří, 75. Pecháček Martin - 4. Malát Dominik, 36. Malát Jiří, 49. Malát Dominik, 83. Novotný Zdenek
Rozhodčí: Skyba Vlastimil.
6.kolo
Neděle 10. 9. 2017 16:00
Těšnovice - Kvasice B 6:1 (2:1)
300 diváků
Branky: 11. Černý Roman, 17. Černý Roman, 47. Černý Roman, 48. Mršťák Josef, 57. Malát Jiří, 84. Malát Dominik - 45. Brázdil Michal
Rozhodčí: Zakopal Tomáš - Utěkal Josef.
7.kolo
Neděle 17. 9. 2017 15:30
Skaštice B - Těšnovice 1:4 (0:4)
80 diváků
Branky: 88. Uličný Zbyněk - 18. Svačina Vít, 34. Malát Dominik, 37. Malát Dominik, 45. Malát Jiří
Rozhodčí: Hušek Josef.
8. kolo
Branky: 45. Polášek Aleš (pen.) - 24. Černý Roman, 36. Černý Roman, 74. Malát Jiří
Rozhodčí: Skyba Vlastimil - Hušek Josef, Křepelka Miloš.
9. kolo
Branky: 10. Mršťák Josef, 30. Mršťák Josef, 31. Mršťák Josef, 42. Mršťák Josef, 55. Malát Jiří, 56. Svačina Vít, 80. Malát Jiří - 13. Chlápek Jiří, 82. Chlápek Jiří
Rozhodčí: Caletka Bedřich - Voříšek Jaroslav, Sucharski Daniel.
10. kolo
Branky: Malát Patrik
Rozhodčí: Dundová Miroslava.
11. kolo
Branky: 29. Černý Roman, 34. Šojdr Václav - 18. Kyrcz Marek, 26. Kyrcz Marek, 56. Adamík Martin, 81. Kyrcz Marek
Rozhodčí: Jiroušková Ema - Sucharski Daniel.
12. kolo
Branky: 82. Vyoral Štěpán - 27. Černý Roman, 87. Šojdr Václav
Rozhodčí: Závojský Oldřich.
13. kolo
Neděle 29. 10. 2017 14:30
Těšnovice - Holešov B 3:1 (2:1)
30 diváků UT Kroměříž
Branky: 16. Mršťák Josef, 21. Malát Jiří, 72. Černý Roman - 36. Marek Lukáš
Rozhodčí: Skyba Vlastimil
15. kolo
Branky: 61. Kříž Vítězslav - 80. Mršťák Josef
Rozhodčí: Odstrčil Tomáš - Skyba Vlastimil.
16. kolo
Branky: 23. Potočný Roman, 29. Matuška Dominik, 37. Malát Jiří - 18. Studený Martin, 40. Tvarůžka Michal, 58. Kopečný Václav, 74. Klas Dušan
Rozhodčí: Závojský Oldřich.
17. kolo
Branky: 8. Matuška Dominik, 36. Černý Roman, 44. Matuška Dominik
Rozhodčí: Tříska Zbyněk - Mlčoch Erik.
18. kolo
Branky: 30. Mršťák Josef, 55. Mršťák Josef, 81. Malát Jiří, 84. Černý Roman
Rozhodčí: Hušek Josef.
19. kolo
Branky: 6. Pospíšil Radek - 10. Pluhař Jiří, 41. Černý Roman, 56. Potočný Roman, 67. Matuška Dominik
Rozhodčí: Zakopal Tomáš - Voříšek Jaroslav.
14. kolo
Branky: 22. Židlík Josef, 54. Šívara Michal, 73. Malát Jiří, 82. Mrázek Tomáš (pen.), 86. Mrázek Tomáš (pen.)
Rozhodčí: Caletka Bedřich - Kolář Jan, Mlčoch Erik.
20. kolo
Rozhodčí: Závojský Oldřich.
21. kolo
Rozhodčí: Zakopal Tomáš.
Branky: 41. Mrázek Tomáš, 53. Židlík Josef, 65. Novotný Zdenek - 76. Lacina Martin
22. kolo
Rozhodčí: Tesař David.
Branky: 30. Polášek Jan - 6. Malát Jiří, 15. Mrázek Tomáš, 19. Mrázek Tomáš, 49. Pluhař Jiří, 60. Malát Jiří, 67. Malát Jiří, 70. Malát Jiří, 74. Pluhař Jiří, 90. Malát Jiří
23. kolo
Rozhodčí: Skyba Vlastimil.
Branky: 22. Pluhař Jiří, 36. Mrázek Tomáš, 51. Mršťák Josef - 6. Horák Petr, 75. Paštěka Ladislav, 89. Motal Tomáš
24. kolo
Rozhodčí: Zakopal Tomáš.
Branky: 49. Adamík Martin (pen.), 50. Červík Radek - 3. Matuška Dominik, 30. Malát Jiří, 62. Bartůšek Ondřej (pen.)
25. kolo
Rozhodčí: Závojský Oldřich.
Branky: 22. Mršťák Josef, 51. Pluhař Jiří, 64. Malát Jiří, 67. Hrabal Jan, 70. Mršťák Josef, 75. Černý Roman, 85. Malát Jiří, 90. Maceja Jiří (pen.)
26. kolo
Neděle 17. 6. 2018 10:15
Holešov B - Těšnovice 6:0 (5:0)
250 diváků Všetuly
Rozhodčí: Odstrčil Tomáš - Trampota Patrick, Křepelka Miloš. Delegát: Zapletal Jan.
Branky: 20. Marek Lukáš, 22. Čada Čeněk, 29. Čada Čeněk, 37. Chudárek Jakub, 45. Chudárek Jakub, 88. Kotas Filip
PŘEHLED ZÁPASŮ - 2017/18 - POHÁR OFS KROMĚŘÍŽ
1. kolo
Pátek 21. 7. 2017 18:00
Dřínov - Těšnovice 2:5 (2:1)
101 diváků Dřínov
Branky: 39. Novotný Štěpán, 46. Kučírek Ladislav (pen.) - 5. Černý Roman, 80. Řehák Kristián, 85. Řehák Kristián, 87. Černý Roman, 89. Řehák Kristián
Rozhodčí: Žigmund Petr - Mucha Pavel, Voříšek Jaroslav.
2. kolo - čtvrtfinále
Neděle 30. 7. 2017 17:00
Počenice-Tetětice - Těšnovice 1:3 (1:2)
100 diváků Počenice
Branky: 13. Jánský Tomáš - 36. Řehák Kristián, 37. Řehák Kristián, 73. Černý Roman
Rozhodčí: Vychodil Michal - Zakopal Tomáš, Kolář Jan.
3. kolo - semifinále
Pátek 25. 5. 2018 17:30
Kvasice B - Těšnovice 4:2 (1:1)
78 diváků Kvasice
Branky: 34. Janoštík Radek, 48. Janoštík Radek, 58. Janoštík Radek, 85. Janoštík Radek - 35. Slováček Adam, 54. Slováček Adam
Rozhodčí: Závojský Oldřich - Křepelka Miloš, Černovský Martin.
PŘEHLED ZÁPASŮ - 2016/17 - OP
Oficiální rozpis FAČR a výsledky všech zápasů soutěže - zde
1. kolo
Neděle 7. 8. 2016 16:30
Těšnovice - Komárno 5:1 (3:1)
150 diváků
Branky: 10. Matuška Dominik, 16. Mršťák Josef, 23. Potočný Roman, 80. Pluhař Jiří, 89. Potočný Roman (pen.) - 44. Majkus Tomáš (pen.)
Rozhodčí: Dundová Miroslava.
2. kolo
Branky: 20. Mršťák Josef, 65. Matuška Dominik, 79. Pluhař Jiří, 86. Potočný Roman - 9. Šimčík Petr
Rozhodčí: Tříska Zbyněk - Voříšek Jaroslav.
3. kolo
Branky: 10. Havlík Ivo, 17. Kovařík Martin - 2. Potočný Roman (pen.), 90. Majkrič Karel
ČK: Řehák, Kulcsár
Rozhodčí: Caletka Bedřich - Voříšek Jaroslav, Kaňa Martin.
4. kolo
Branky: 52. Pluhař Jiří, 66. Potočný Roman (pen.), 69. Pluhař Jiří
5. kolo
Branky: 16. Hubr Michael, 68. Nezdařil Kryštof - 4. Mrázek Tomáš, 47. Matuška Dominik, 57. Pluhař Jiří, 61. Pluhař Jiří, 63. Pluhař Jiří
Rozhodčí: Zakopal Tomáš - Navrátil Jiří.
6. kolo
Branky: 8. Majkrič Karel, 20. Majkrič Karel, 54. Malát Jiří, 64. Mršťák Josef - 58. Ruman Lubomír, 71. Dunda Michal
ČK: Malát
Rozhodčí: Tříska Zbyněk.
7. kolo
Branky: 9. Barot Josef, 68. Ponížil Radek, 76. Krajcar Petr, 90. Barot Josef - 42. Potočný Roman
Rozhodčí: Handl Radim.
8. kolo
Neděle 25. 9. 2016 15:30
Branky: 4. Dočkal Pavel, 20. Potočný Roman (pen.), 72. Černý Roman, 77. Černý Roman, 90. Pluhař Jiří - 27. Koudelníček Miroslav
Rozhodčí: Zakopal Tomáš.
9.kolo
Neděle 2. 10. 2016 15:00
Roštění - Těšnovice 4:3 (2:2) Pen: 5:4
75 diváků
Branky: 5. Zakopal Ladislav, 41. Gerát Miroslav, 51. Zakopal Ladislav - 22. Mršťák Josef, 31. Potočný Roman, 88. Mrázek Tomáš
Rozhodčí: Dundová Miroslava - Voříšek Jaroslav.
10. kolo
Branky: 15. Pluhař Jiří, 22. Pernorio Francesco, 23. Pernorio Francesco, 25. Mršťák Josef, 56. Malát Jiří, 69. Pernorio Francesco - 85. Valoušek Milan
Rozhodčí: Tříska Zbyněk.
11. kolo
Branky: 23. Gross Václav, 36. Soldán David, 64. Polomík Patrik - 24. Pernorio Francesco, 47. Pluhař Jiří
Rozhodčí: Mucha Pavel.
12. kolo
Branky: 37. Rokos David, 89. Rokos David
Rozhodčí: Caletka Bedřich.
13. kolo
Branky: 33. Mrázek Tomáš, 77. Pernorio Francesco
Rozhodčí: Zakopal Tomáš.
14. kolo
Branky: 78. Kunz Luděk, 90. Kunz Luděk - 14. Mršťák Josef, 52. Mršťák Josef, 64. Mršťák Josef
Rozhodčí: Dunda Roman.
15. kolo
Počenice - Těšnovice 1:2 (1:0) Pen: 4:5
130 diváků
Branky: 40. Kunčar Ondřej (pen.) - 53. Černý Roman
Rozhodčí: Žigmund Petr - Mašík Bronislav.
Branky: 57. Potočný Roman, 73. Mrázek Tomáš, 87. Šafařík Pavel - 7. Kovařík Martin, 28. Scholz Radim
Rozhodčí: Tříska Zbyněk.
17.kolo
Mrlínek - TJ Těšnovice 1:2 (0:1)
120 diváků
Branky: 65. Vrubel Vít - 44. Mršťák Josef, 80. Potočný Roman (pen.)
Rozhodčí: Zakopal Tomáš.
18.kolo
Neděle 23. 4. 2017 16:00
TJ Těšnovice - Střílky 1:2 (1:0) Pen: 2:4
150 diváků
Branky: 33. Matuška Dominik - 74. Nezdařil Kryštof
Rozhodčí: Skyba Vlastimil - Tesař David.
19.kolo
Neděle 30. 4. 2017 15:30
Branky: 30. Konečník Zdeněk, 35. Konečník Zdeněk (pen.), 40. Konečník Zdeněk, 60. Frýdl Milan
Rozhodčí: Hušek Josef.
20.kolo
Neděle 7. 5. 2017 16:30
Branky: 26. Barot Josef, 36. Potočný Roman (vl.), 64. Darebníček Pavel, 70. Krajcar Josef
21.kolo
Neděle 14. 5. 2017 16:30
Břest - TJ Těšnovice 4:1 (2:0)
100 diváků
Branky: 40. Daněk Tomáš, 42. Šálek Jaroslav, 56. Bejdák Dominik, 67. Látal Jan - 82. Svačina Vít
Rozhodčí: Tříska Zbyněk - Voříšek Jaroslav.
22.kolo
Neděle 21. 5. 2017 16:30
Branky: 8. Majkrič Karel, 11. Malát Jiří, 24. Černý Roman, 30. Majkrič Karel, 54. Malát Jiří, 61. Mršťák Josef, 68. Malát Jiří, 75. Potočný Roman, 80. Svačina Vít, 69. Matuška Dominik
Rozhodčí: Caletka Bedřich - Pecha Radek.
23. kolo
Branky: 35. Malát Jiří, 61. Majkrič Karel
Rozhodčí: Zakopal Tomáš - Pospíšilíková Terezie.
24. kolo
Branky: 16. Majkrič Karel, 19. Matuška Dominik, 37. Černý Roman, 39. Svačina Vít, 58. Černý Roman
Rozhodčí: Žigmund Petr.
25. kolo
Branky: 38. Věžník Miroslav - 2. Slováček Adam, 73. Černý Roman, 76. Černý Roman
Rozhodčí: Dundová Miroslava.
26. kolo
Branky: 9. Malát Jiří, 13. Majkrič Karel, 20. Dočkal Pavel, 32. Malát Jiří, 49. Svačina Vít, 53. Malát Jiří, 89. Zavadil Filip
Rozhodčí: Závojský Oldřich.
PŘEHLED ZÁPASŮ - 2015/16 - OP
1. kolo
Branky: 58. Tesák Lukáš, 85. Tesák Lukáš - 15. Řehák Kristián, 44. Novotný Zdenek
Rozhodčí: Caletka Bedřich - Navrátil Tomáš.
2. kolo
Branky: 35. Talach David
Rozhodčí: Mucha Pavel - Zakopal Tomáš.
3. kolo
Branky: 70. Bačinský David, 89. Moravčík Jan (pen.) - 48. Kutňák Tomáš (pen.)
Rozhodčí: Mrázek Peter - Navrátil Tomáš, Černovský Martin.
4. kolo
Branky: 7. Majkrič Karel, 29. Mršťák Josef, 45. Majkrič Karel, 47. Mršťák Josef, 52. Kutňák Tomáš, 53. Kutňák Tomáš, 78. Pochylý Stanislav, 79. Mršťák Josef, 85. Pochylý Stanislav - 13. Gála Ivan, 58. Gála Ivan, 62. Jančík Marek
Rozhodčí: Veselý Václav.
5. kolo
Branky: 65. Kutňák Tomáš
Rozhodčí: Novák Antonín.
6. kolo
Branky: 32. Šubík Ladislav - 20. Kutňák Tomáš, 45. Mršťák Josef
Rozhodčí: Novák Radek.
7. kolo
Branky: 57. Řehák Kristián - 42. Věžník Miroslav
Rozhodčí: Zapletal Jan - Odstrčil Tomáš.
8. kolo
Branky: 11. Barot Josef, 57. Barot Josef, 78. Hasilík Tomáš, 81. Ponížil Radek - 1. Novotný Zdenek, 28. Mrázek Tomáš, 53. Mrázek Tomáš, 77. Řehák Kristián
Rozhodčí: Mucha Pavel - Greinecker Pavel.
9. kolo
Branky: 2. Pochylý Martin, 40. Mršťák Josef, 78. Pochylý Martin - 7. Gahura Ondřej, 72. Maceja Jiří (vl.)
Rozhodčí: Caletka Bedřich.
10. kolo
Branky: 39. Židlík Josef, 55. Mršťák Josef, 88. Kutňák Tomáš, 86. Mršťák Josef
Rozhodčí: Tříska Zbyněk - Mašík Bronislav.
11. kolo
Branky: 36. Novotný Zdenek, 60. Majkrič Karel - 4. Dostál Radim, 6. Horák David, 13. Dostál Radim (pen.), 20. Dostál Radim, 46. Holec Martin
ČK: Řehák
Rozhodčí: Zapletal Jan.
12. kolo
Branky: 73. Trňák Jiří - 33. Mršťák Josef, 45. Kutňák Tomáš, 64. Pochylý Stanislav, 84. Novotný Zdenek
Rozhodčí: Novák Radek - Pospíšilíková Terezie, Navrátil Jiří.
13. kolo
Branky: 8. Černý Roman, 18. Černý Roman, 45. Černý Roman, 47. Mršťák Josef, 84. Kutňák Tomáš - 9. Valouch David, 45. Valouch David
Rozhodčí: Petrskovský Tomáš - Mašík Bronislav.
14. kolo
Branky: 15. Majkrič Karel, 50. Kutňák Tomáš, 90. Pochylý Martin - 27. Vlha David
Rozhodčí: Tříska Zbyněk.
15. kolo
Branky: 4. Darebníček Radim, 30. Kříž Vítězslav, 67. Kříž Vítězslav - 9. Pernorio Francesco, 14. Mršťák Josef, 65. Pernorio Francesco, 68. Kutňák Tomáš, 89. Řehák Kristián
Rozhodčí: Mucha Pavel - Zakopal Tomáš, Horák Evžen.
17. kolo
Branky: 10. Mršťák Josef, 12. Pluhař Jiří, 29. Potočný Roman, 42. Řehák Kristián, 48. Mršťák Josef, 79. Hrabal Jan
Rozhodčí: Zakopal Tomáš - Odstrčil Tomáš.
18. kolo
Branky: 64. Řehák Kristián, 73. Mršťák Josef - 8. Olšanský Pavel
Rozhodčí: Hanák Petr.
16. kolo
Branky: 38. Kutňák Tomáš, 50. Kutňák Tomáš, 73. Kutňák Tomáš
Rozhodčí: Tříska Zbyněk - Odstrčil Tomáš, Navrátil Jiří.
19. kolo
Branky: 3. Mršťák Josef (pen.), 19. Řehák Kristián, 21. Mršťák Josef, 44. Kutňák Tomáš, 46. Potočný Roman, 58. Černý Roman, 61. Řehák Kristián, 63. Kutňák Tomáš, 68. Potočný Roman, 85. Černý Roman - 87. Menšík Michal
Rozhodčí: Caletka Bedřich - Vychodil Michal.
20. kolo
Branky: 19. Rokos David, 71. Rokos David - 11. Černý Roman
Rozhodčí: Dostálek Josef.
21. kolo
Branky: 6. Hrabal Jan, 35. Kutňák Tomáš, 67. Černý Roman - 57. Ponížil Radek
Rozhodčí: Dundová Miroslava.
22. kolo
Branky: 55. Konečník Zdeněk, 65. Ježák Roman, 84. Konečník Zdeněk (pen.), 91. Konečník Zdeněk - 24. Černý Roman, 12. Pluhař Jiří, 40. Potočný Roman (pen.)
Rozhodčí: Skyba Vlastimil.
23. kolo
Branky: 51. Mršťák Josef, 58. Matuška Dominik, 61. Mršťák Josef, 64. Potočný Roman, 89. Matuška Dominik - 34. Hubr Michael
Rozhodčí: Mucha Pavel.
24. kolo
Branky: 27. Horák David, 38. Kušík Radim, 73. Horák David - 13. Potočný Roman, 40. Černý Roman
Rozhodčí: Zakopal Tomáš - Rafaja Jakub, Vychodil Michal.
25. kolo
Branky: 14. Černý Roman, 17. Mršťák Josef, 40. Potočný Roman (pen.), 43. Novotný Zdenek, 46. Hrabal Jan, 50. Pochylý Martin (pen.), 55. Mršťák Josef, 77. Halamíček Ondřej - 7. Trnčák Miroslav (pen.), 66. Šico Jakub, 83. Něstreljajev Filip
Rozhodčí: Tříska Zbyněk - Vychodil Michal.
26. kolo
Branky: 4. Valouch David - 11. Řehák Kristián, 21. Černý Roman, 30. Černý Roman, 32. Pluhař Jiří, 35. Mršťák Josef, 60. Matuška Dominik, 66. Mrázek Tomáš, 78. Řehák Kristián
Rozhodčí: Caletka Bedřich - Matuška Radim, Vychodil Michal.
Všechny zápasy týmu a soutěže jsou vedeny prostřednictvím informačního portálu FAČR zde.
PŘEHLED ZÁPASŮ - JARO 2015 - 1.B.třída
15. TJ TĚŠNOVICE - FC MALENOVICE 3:0 kont. (původně 2:2 na pen. 3:2)
16. SOKOL TEČOVICE - TJ TĚŠNOVICE 1:1
17. TJ TĚSNOVICE - KOSTELEC u H. 0:2
18. TVD SLAVIČÍN "B" - TJ TĚŠNOVICE 1:2
19. TJ TĚŠNOVICE - SOKOL SEHRADICE 0:2
20. SK TLUMAČOV - TJ TĚŠNOVICE 3:0
21. TJ TĚŠNOVICE - FK PŘÍLUKY 1:3
22. FK LUŽKOVICE - TJ TĚŠNOVICE 2:0
23. TJ TĚŠNOVICE - SOKOL VESELÁ 2:0
24. TJ SKAŠTICE - TJ TĚŠNOVICE 2:3
25. TJ TĚŠNOVICE - FK ADMIRA HULÍN 3:5
26. SK LUKOV - TJ TĚŠNOVICE 1:1 na pen. 1:2
PŘEHLED ZÁPASŮ - PODZIM 2014 - 1.B.třída
1. TJ TĚŠNOVICE - TJ ROŠTĚNÍ 3:5
2. FC MALENOVICE - TJ TĚŠNOVICE 1:2
3. TJ TĚŠNOVICE - SOKOL TEČOVICE 6:4
4. TJ KOSTELEC U H. - TJ TEŠNOVICE 1:1 na pen. 5:6
5. TJ TĚŠNOVICE - FC TVD SLAVIČÍN B 3:1
6. TJ S.SEHRADICE - TJ TĚŠNOVICE 1:0
7. TJ TĚŠNOVICE - SK TLUMAČOV 1:2 *
8. FK PŘÍLUKY - TJ TĚŠNOVICE 5:1
9. TJ TĚŠNOVICE - FK LUŽKOVICE 7:2
10. S. VESELÁ - TJ TĚŠNOVICE 2:0
11. TJ TĚŠNOVICE - TJ SKAŠTICE 2:6
12. ADMIRA HULÍN - TJ TĚŠNOVICE 2:1
13. TJ TĚŠNOVICE - SK LUKOV 2:0
14. TJ ROŠTĚNÍ - TJ TĚŠNOVICE 2:1
* 21.9.2014 přerušeno o poločase za stavu 4:2 pro bouřku a podmáčený
terén , odložený zápas se odehrál od začátku dne 28.10.2014
Přehled ZÁPASŮ – jaro 2014 - 1.B.třída |
||||
Kolo |
Datum |
Čas utkání |
Soupeř |
Sraz / odjezd |
14 |
Neděle 23.3.2014 |
15:00 |
Skaštice – Těšnovice 3:2 |
13:45 |
15 |
Neděle 30.3.2014 |
15:30 |
Těšnovice – Malenovice 2:0 |
14:30 |
16 |
Sobota 5.4.2014 |
15:30 |
Kostelec – Těšnovice 2:3 |
14:00 |
17 |
Neděle 13.4.2014 |
16:00 |
Těšnovice – Těčovice 0:0 |
15:00 |
18 |
Neděle 20.4.2014 |
16:00 |
Lukov – Těšnovice 1:1 |
14:00 |
19 |
Neděle 27.4.2014 |
16:00 |
Těšnovice – Roštění 3:0 |
15:00 |
20 |
Neděle 4.5.2014 |
16:30 |
Příluky – Těšnovice 1:2 |
14:30 |
21 |
Neděle 11.5.2014 |
16:30 |
Těšnovice – Březnice 3:1 |
15:30 |
22 |
Neděle 18.5.2014 |
16:30 |
Lužkovice – Těšnovice 1:2 |
14:30 |
23 |
Neděle 25.5.2014 |
16:30 |
Těšnovice – Admira Hulín 2:1 |
15:30 |
24 |
Sobota 31.5.2014 |
16:30 |
Jaroslavice – Těšnovice 2:1 |
14:30 |
25 |
Neděle 8.6.2014 |
16:30 |
V.Otrokovice B – Těšnovice 3:2 |
15:00 |
26 |
Sobota 14.6.2014 |
16:30 |
Těšnovice - Slavičín 4:1 |
15:30 |
PŘEHLED ZÁPASŮ PODZIM 2013 - 1.B.třída
kolo | den | soupeř | Čas | Sraz/odjezd | |
1 | Neděle | 11.8.2013 | Těšnovice - Skaštice 3:3 | 16:30 | 15:30 |
2 | Neděle | 18.8.2013 | Malenovice - Těšnovice 0:0 | 16:30 | 15:00 |
3 | Neděle | 25.8.2013 | Těsnovice - Kostelec u Holešova 1:1 | 16:30 | 15:30 |
4 | Sobota | 31.8.2013 | Tečovice - Těšnovice 1:3 | 16:30 | 15:00 |
5 | Neděle | 8.9.2013 | Těšnovice - Lukov 2:1 | 16:00 | 15:00 |
6 | Neděle | 15.9.2013 | Roštění - Těšnovice 5:2 | 16:00 | 14:30 |
7 | Neděle | 22.9.2013 | Těšnovice - Příluky 6:0 | 15:30 | 14:30 |
8 | Neděle | 29.9.2013 | Březnice - Těšnovice 2:1 | 15:30 | 13:45 |
9 | Neděle | 6.10.2013 | Těšnovice - Lužkovice 1:4 | 15:00 | 14:00 |
10 | Neděle | 13.10.2013 | Admira Hulín - Těšnovice 0:1 | 14:30 | 13:15 |
11 | Neděle | 20.10.2013 | Těšnovice - Jaroslavice 1:1 | 14:00 | 13:00 |
12 | Neděle | 27.10.2013 | Těšnovice - V.Otrokovice B 2:0 | 14:00 | 13:00 |
13 | Neděle | 3.11.2013 | Slavičín B - Těšnovice 1:2 | 10:15 | 7:30 |
PŘEHLED ZÁPASŮ JARO 2012 - 1.B.třída
TJ TĚŠNOVICE "A" - jaro 2013 domácí utkání jsou předběžně plánována odehrát na stadiónu SK Hanácká Slávia Kroměříž (v případě přemístění do Těšnovic budeme informovat a aktualizovat) |
|||||
kolo | den | soupeř | Čas | Sraz/odjezd | |
16 | Sobota | 23.3.2013 | 15:00 | 14:00 | |
17 | Středa | 8.5.2013 | Skaštice - Těšnovice 5:2 | 16:30 | 15:15 |
18 | Sobota | 6.4.2013 | Těšnovice - Admira Hulín 3:1 | 15:30 | 14:30 |
19 | Neděle | 14.4.2013 | Lukov - Těšnovice 1:1 | 16:00 | 14:15 |
20 | Neděle | 21.4.2013 | Těšnovice - Baťov 1:5 | 10:00 | 9:00 |
21 | Sobota | 27.4.2013 | Louky - Těšnovice 1:1 | 16:00 | 14:15 |
22 | Neděle | 5.5.2013 | Těšnovice - Lubná 1:2 | 16:30 | 15:30 |
23 | Pátek | 10.5.2013 | Těšnovice - Jaroslavice 0:0 | 18:00 | 17:00 |
24 | Sobota | 18.5.2013 | Lužkovice - Těšnovice 3:0 | 15:30 | 13:45 |
25 | Pátek | 24.5.2013 | Těšnovice - Kostelec u Hol. 4:2 | 18:00 | 17:00 |
26 | Neděle | 2.6.2013 | Březnice - Těšnovice 0:1 | 16:30 | 14:45 |
14 | Neděle | 9.6.2013 | Těšnovice - Těčovice 5:1 | 10:00 | 9:00 |
15 | Sobota | 15.6.2013 | Malenovice - Těšnovice | 15:00 | 13:30 |
PŘEHLED ZÁPASŮ PODZIM 2012 - 1.B.třída
kolo | den | soupeř | Čas | Sraz/odjezd | |
1 | Sobota | 11.8.2012 | Sokol Tečovice - Těšnovice 1:2 | 16:30 | 15:00 |
2 | Neděle | 19.8.2012 | Těšnovice - Malenovice 1:1 | 16:30 | 15:30 |
3 | Neděle | 26.8.2012 | V.Otrokovice B - Těšnovice 5:1 | 16:30 | 15:00 |
4 | Neděle | 2.9.2012 | Těšnovice - Skaštice 0:3 | 16:30 | 15:30 |
5 | Neděle | 9.9.2012 | 2:1 Admira Hulín - Těšnovice | 16:00 | 14:45 |
6 | Neděle | 16.9.2012 | Těšnovice - Lukov 3:2 | 16:00 | 15:00 |
7 | Pátek | 21.9.2012 | SK Baťov 1930 - Těšnovice1:0 | 18:15 | 16:45 |
8 | Neděle | 30.9.2012 | Těšnovice - Louky 3:0 | 15:30 | 14:30 |
9 | Neděle | 7.10.2012 | S. Lubná - Těšnovice 2:2 | 15:00 | 13:45 |
10 | Sobota | 13.10.2012 | Jaroslavice-Těšnovice 0:1 | 14:30 | 12:45 |
11 | Neděle | 21.10.2012 | Těšnovice - FK Lužkovice 2:1 | 14:00 | 13:00 |
12 | Sobota | 10.11.2012 | Moravan Kostelec u Hol. - Těšnovice 2:0 | 13:30 | 12:00 |
13 | Neděle | 4.11.2012 | Těšnovice - SK Březnice 0:0 | 13:30 | 12:30 |
Kompletní rozpis a výsledky soutěže na:
https://www.regionscup.cz/KFS/index.php/sample-levels/i-b-sk-b