MUŽI A - PŘEHLED ZÁPASŮ

PŘEHLED ZÁPASŮ - 2017/18 - OKRESNÍ PŘEBOR

Oficiální rozpis FAČR a výsledky všech zápasů soutěže - zde

 

1. kolo

Neděle 6. 8. 2017 16:30

Lubná - Těšnovice 3:1 (0:0)        
250 diváků 

Branky: 50. Scholz Radim, 75. Sládeček Karel, 83. Moravčík Jan - 53. Svačina Vít

Rozhodčí: Tříska Zbyněk. 

 

2.kolo

Neděle 13. 8. 2017 16:30

Těšnovice - Němčice 0:1 (0:0)

120 diváků    

Branka: 89. Kadlec Svatopluk

Rozhodčí: Skyba Vlastimil.


 

3.kolo

Neděle 20. 8. 2017 16:30

Komárno - TJ Těšnovice 1:2 (1:0)na penalty

93 diváků    

Branka: 35. Lukáš Michal - 65. Malát Jiří

Rozhodčí: Závojský Oldřích - Pumprla Martin.

         

4. kolo

Neděle 27. 8. 2017 16:30
Těšnovice - Počenice-Tetětice 0:2 (0:1)
150 diváků

Branky: 5. Novotný Ondřej, 48. Kunčar Ondřej (pen.) 

Rozhodčí: Caletka Bedřich - Sucharski Daniel.


5. kolo

Neděle 3. 9. 2017 16:00
Chvalčov - Těšnovice 2:4 (1:2)
100 diváků

Branky: 31. Trňák Jiří, 75. Pecháček Martin - 4. Malát Dominik, 36. Malát Jiří, 49. Malát Dominik, 83. Novotný Zdenek

Rozhodčí: Skyba Vlastimil.


6.kolo

Neděle 10. 9. 2017 16:00

Těšnovice - Kvasice B 6:1 (2:1)

300 diváků 

Branky: 11. Černý Roman, 17. Černý Roman, 47. Černý Roman, 48. Mršťák Josef, 57. Malát Jiří, 84. Malát Dominik - 45. Brázdil Michal   

Rozhodčí: Zakopal Tomáš - Utěkal Josef.


7.kolo

Neděle 17. 9. 2017 15:30

Skaštice B - Těšnovice 1:4 (0:4)

80 diváků

Branky: 88. Uličný Zbyněk   - 18. Svačina Vít, 34. Malát Dominik, 37. Malát Dominik, 45. Malát Jiří

Rozhodčí: Hušek Josef.


8. kolo

Sobota 23. 9. 2017 15:30
Chropyně B - Těšnovice 1:3 (1:2)
80 diváků Chropyně 

Branky: 45. Polášek Aleš (pen.)   - 24. Černý Roman, 36. Černý Roman, 74. Malát Jiří

Rozhodčí: Skyba Vlastimil - Hušek Josef, Křepelka Miloš.

         

9. kolo

Sobota 30. 9. 2017 15:00
Těšnovice - Loukov 7:2 (4:1)
100 diváků

Branky: 10. Mršťák Josef, 30. Mršťák Josef, 31. Mršťák Josef, 42. Mršťák Josef, 55. Malát Jiří, 56. Svačina Vít, 80. Malát Jiří   - 13. Chlápek Jiří, 82. Chlápek Jiří

Rozhodčí: Caletka Bedřich - Voříšek Jaroslav, Sucharski Daniel.

         

10. kolo

Neděle 8. 10. 2017 15:00
Záhlinice - Těšnovice 1:0 (0:0)
60 diváků Hulín UT 

Branky: Malát Patrik

Rozhodčí: Dundová Miroslava.

         

11. kolo

Sobota 14. 10. 2017 15:00
Těšnovice - Zdounky 2:4 (2:2)
120 diváků 

Branky: 29. Černý Roman, 34. Šojdr Václav   - 18. Kyrcz Marek, 26. Kyrcz Marek, 56. Adamík Martin, 81. Kyrcz Marek

Rozhodčí: Jiroušková Ema - Sucharski Daniel.

         

12. kolo

Neděle 22. 10. 2017 14:30
Mrlínek - Těšnovice 1:2 (0:1)
52 diváků

Branky: 82. Vyoral Štěpán   - 27. Černý Roman, 87. Šojdr Václav

Rozhodčí: Závojský Oldřich.


13. kolo

Neděle 29. 10. 2017 14:30

Těšnovice - Holešov B 3:1 (2:1)

30 diváků UT Kroměříž 

Branky: 16. Mršťák Josef, 21. Malát Jiří, 72. Černý Roman   - 36. Marek Lukáš

Rozhodčí: Skyba Vlastimil


15. kolo

Sobota 31. 3. 2018 15:30
Němčice - Těšnovice 2:1 (0:0) Pen: 5:4
80 diváků

Branky: 61. Kříž Vítězslav   - 80. Mršťák Josef

Rozhodčí: Odstrčil Tomáš - Skyba Vlastimil.

         

16. kolo

Neděle 8. 4. 2018 15:30
Těšnovice - Komárno-Osíčko 3:4 (3:2)
75 diváků

Branky: 23. Potočný Roman, 29. Matuška Dominik, 37. Malát Jiří   - 18. Studený Martin, 40. Tvarůžka Michal, 58. Kopečný Václav, 74. Klas Dušan

Rozhodčí: Závojský Oldřich.

         

17. kolo

Neděle 15. 4. 2018 16:00
Počenice-Tetětice - Těšnovice 0:3 (0:3)
100 diváků 

Branky: 8. Matuška Dominik, 36. Černý Roman, 44. Matuška Dominik

Rozhodčí: Tříska Zbyněk - Mlčoch Erik.

         

18. kolo

Neděle 22. 4. 2018 16:00
Těšnovice - Chvalčov 4:0 (1:0)
150 diváků

Branky: 30. Mršťák Josef, 55. Mršťák Josef, 81. Malát Jiří, 84. Černý Roman

Rozhodčí: Hušek Josef.

         

19. kolo

Neděle 29. 4. 2018 16:30
Kvasice B - Těšnovice 1:4 (1:2)
150 diváků 

Branky: 6. Pospíšil Radek   - 10. Pluhař Jiří, 41. Černý Roman, 56. Potočný Roman, 67. Matuška Dominik

Rozhodčí: Zakopal Tomáš - Voříšek Jaroslav.

         

14. kolo

Úterý 1. 5. 2018 16:30
Těšnovice - Lubná 5:0 (1:0)
201 diváků

Branky: 22. Židlík Josef, 54. Šívara Michal, 73. Malát Jiří, 82. Mrázek Tomáš (pen.), 86. Mrázek Tomáš (pen.) 

Rozhodčí: Caletka Bedřich - Kolář Jan, Mlčoch Erik.



PŘEHLED ZÁPASŮ - 2017/18 - POHÁR OFS KROMĚŘÍŽ

1. kolo

Pátek 21. 7. 2017 18:00

Dřínov - Těšnovice 2:5 (2:1)

101 diváků Dřínov

Branky: 39. Novotný Štěpán, 46. Kučírek Ladislav (pen.) - 5. Černý Roman, 80. Řehák Kristián, 85. Řehák Kristián, 87. Černý Roman, 89. Řehák Kristián

Rozhodčí: Žigmund Petr - Mucha Pavel, Voříšek Jaroslav.


2. kolo - čtvrtfinále

Neděle 30. 7. 2017 17:00

Počenice-Tetětice - Těšnovice 1:3 (1:2)

100 diváků Počenice 

Branky: 13. Jánský Tomáš    - 36. Řehák Kristián, 37. Řehák Kristián, 73. Černý Roman

Rozhodčí: Vychodil Michal - Zakopal Tomáš, Kolář Jan.

        

3. kolo - semifinále

Březen 2018 - termín, soupeř, místo konání až podle losování na OFS KM          

         

 

 

PŘEHLED ZÁPASŮ - 2016/17 - OP

 

Oficiální rozpis FAČR a výsledky všech zápasů soutěže - zde


1. kolo

Neděle 7. 8. 2016 16:30

Těšnovice - Komárno 5:1 (3:1)

150 diváků    

Branky: 10. Matuška Dominik, 16. Mršťák Josef, 23. Potočný Roman, 80. Pluhař Jiří, 89. Potočný Roman (pen.)  - 44. Majkus Tomáš (pen.)

Rozhodčí: Dundová Miroslava.

2. kolo

 

Neděle 14. 8. 2016 16:30
Těšnovice - Počenice 4:1 (1:1)
250 diváků    

Branky: 20. Mršťák Josef, 65. Matuška Dominik, 79. Pluhař Jiří, 86. Potočný Roman  - 9. Šimčík Petr

Rozhodčí: Tříska Zbyněk - Voříšek Jaroslav.

 

3. kolo

 

Neděle 21. 8. 2016 16:30
Lubná - Těšnovice 2:2 (0:0) Pen: 3:1
200 diváků    

Branky: 10. Havlík Ivo, 17. Kovařík Martin  - 2. Potočný Roman (pen.), 90. Majkrič Karel

ČK: Řehák, Kulcsár

Rozhodčí: Caletka Bedřich - Voříšek Jaroslav, Kaňa Martin.

 

4. kolo

 

Neděle 28. 8. 2016 16:30
Těšnovice - Mrlínek 3:0 (0:0)
250 diváků    

Branky: 52. Pluhař Jiří, 66. Potočný Roman (pen.), 69. Pluhař Jiří

 

5. kolo

 

Sobota 3. 9. 2016 16:00
Střílky - Těšnovice 2:5 (1:1)
100 diváků    

Branky: 16. Hubr Michael, 68. Nezdařil Kryštof  - 4. Mrázek Tomáš, 47. Matuška Dominik, 57. Pluhař Jiří, 61. Pluhař Jiří, 63. Pluhař Jiří

Rozhodčí: Zakopal Tomáš - Navrátil Jiří.

 

6. kolo

 

Neděle 11. 9. 2016 16:00
Těšnovice - Skaštice B 4:2 (2:0)
200 diváků    

Branky: 8. Majkrič Karel, 20. Majkrič Karel, 54. Malát Jiří, 64. Mršťák Josef  - 58. Ruman Lubomír, 71. Dunda Michal

ČK: Malát

Rozhodčí: Tříska Zbyněk.

 

7. kolo

 

Neděle 18. 9. 2016 15:30
Slavkov p. H. - Těšnovice 4:1 (1:1)
153 diváků    

Branky: 9. Barot Josef, 68. Ponížil Radek, 76. Krajcar Petr, 90. Barot Josef  - 42. Potočný Roman

Rozhodčí: Handl Radim.

 

 

8. kolo

 

Neděle 25. 9. 2016 15:30

Těšnovice - Břest 5:1 (2:1)
220 diváků    

Branky: 4. Dočkal Pavel, 20. Potočný Roman (pen.), 72. Černý Roman, 77. Černý Roman, 90. Pluhař Jiří  - 27. Koudelníček Miroslav

Rozhodčí: Zakopal Tomáš.

9.kolo

Neděle 2. 10. 2016 15:00

Roštění - Těšnovice 4:3 (2:2) Pen: 5:4

75 diváků 

Branky: 5. Zakopal Ladislav, 41. Gerát Miroslav, 51. Zakopal Ladislav - 22. Mršťák Josef, 31. Potočný Roman, 88. Mrázek Tomáš

 

Rozhodčí: Dundová Miroslava - Voříšek Jaroslav.

 

10. kolo

 

Neděle 9. 10. 2016 15:00
Těšnovice - Chvalčov 6:1 (4:0)
200 diváků        

Branky: 15. Pluhař Jiří, 22. Pernorio Francesco, 23. Pernorio Francesco, 25. Mršťák Josef, 56. Malát Jiří, 69. Pernorio Francesco  - 85. Valoušek Milan

Rozhodčí: Tříska Zbyněk.

 

11. kolo

 

Neděle 16. 10. 2016 10:15
Holešov B. - Těšnovice 3:2 (2:1)
100 diváků Všetuly    

Branky: 23. Gross Václav, 36. Soldán David, 64. Polomík Patrik  - 24. Pernorio Francesco, 47. Pluhař Jiří

Rozhodčí: Mucha Pavel.

 

12. kolo

 

Neděle 23. 10. 2016 14:30
Těšnovice - Zdounky 0:2 (0:1)
150 diváků    

Branky: 37. Rokos David, 89. Rokos David

Rozhodčí: Caletka Bedřich.

 

13. kolo

 

Sobota 29. 10. 2016 14:30
Loukov - Těšnovice 0:2 (0:1)
100 diváků    

Branky: 33. Mrázek Tomáš, 77. Pernorio Francesco

Rozhodčí: Zakopal Tomáš.        

14. kolo

 

Neděle 6. 11. 2016 14:00
Komárno - Těšnovice 2:3 (0:1)
120 diváků    

Branky: 78. Kunz Luděk, 90. Kunz Luděk  - 14. Mršťák Josef, 52. Mršťák Josef, 64. Mršťák Josef

Rozhodčí: Dunda Roman.

15. kolo

Počenice - Těšnovice 1:2 (1:0) Pen: 4:5        

 

130 diváků   

Branky: 40. Kunčar Ondřej (pen.)  - 53. Černý Roman

Rozhodčí: Žigmund Petr - Mašík Bronislav.

16.kolo
TJ Těšnovice - FK Lubná 1959 3:2 (0:2)
250 diváků    

Branky: 57. Potočný Roman, 73. Mrázek Tomáš, 87. Šafařík Pavel   - 7. Kovařík Martin, 28. Scholz Radim

Rozhodčí: Tříska Zbyněk.   

17.kolo

Mrlínek - TJ Těšnovice 1:2 (0:1)        

120 diváků 

Branky: 65. Vrubel Vít   - 44. Mršťák Josef, 80. Potočný Roman (pen.)     

 

Rozhodčí: Zakopal Tomáš.

18.kolo

Neděle 23. 4. 2017 16:00

TJ Těšnovice - Střílky 1:2 (1:0) Pen: 2:4

150 diváků

Branky: 33. Matuška Dominik   - 74. Nezdařil Kryštof    

Rozhodčí: Skyba Vlastimil - Tesař David.

19.kolo

Neděle 30. 4. 2017 15:30

Skaštice B - TJ Těšnovice 4:0 (3:0)
100 diváků  

Branky: 30. Konečník Zdeněk, 35. Konečník Zdeněk (pen.), 40. Konečník Zdeněk, 60. Frýdl Milan

Rozhodčí: Hušek Josef.

20.kolo

Neděle 7. 5. 2017 16:30

TJ Těšnovice - Slavkov p. H. 0:4 (0:2)
150 diváků

Branky: 26. Barot Josef, 36. Potočný Roman (vl.), 64. Darebníček Pavel, 70. Krajcar Josef 

 

21.kolo

Neděle 14. 5. 2017 16:30

Břest - TJ Těšnovice 4:1 (2:0)

100 diváků

Branky: 40. Daněk Tomáš, 42. Šálek Jaroslav, 56. Bejdák Dominik, 67. Látal Jan   - 82. Svačina Vít

 

Rozhodčí: Tříska Zbyněk - Voříšek Jaroslav.

22.kolo

Neděle 21. 5. 2017 16:30

TJ Těšnovice - Roštění 10:0 (4:0)
120 diváků    

Branky: 8. Majkrič Karel, 11. Malát Jiří, 24. Černý Roman, 30. Majkrič Karel, 54. Malát Jiří, 61. Mršťák Josef, 68. Malát Jiří, 75. Potočný Roman, 80. Svačina Vít, 69. Matuška Dominik

Rozhodčí: Caletka Bedřich - Pecha Radek.

23. kolo

Neděle 28. 5. 2017 16:30
Chvalčov - Těšnovice 0:2 (0:1)
130 diváků

Branky: 35. Malát Jiří, 61. Majkrič Karel

Rozhodčí: Zakopal Tomáš - Pospíšilíková Terezie.

24. kolo

Neděle 4. 6. 2017 13:30
Těšnovice - Holešov B. 5:0 (4:0)
60 diváků

Branky: 16. Majkrič Karel, 19. Matuška Dominik, 37. Černý Roman, 39. Svačina Vít, 58. Černý Roman

Rozhodčí: Žigmund Petr.          

25. kolo

Neděle 11. 6. 2017 16:30
Zdounky - Těšnovice 1:3 (1:1)
200 diváků

Branky: 38. Věžník Miroslav - 2. Slováček Adam, 73. Černý Roman, 76. Černý Roman

Rozhodčí: Dundová Miroslava.

26. kolo

Sobota 17. 6. 2017 16:30
Těšnovice - Loukov 7:0 (4:0)
65 diváků

Branky: 9. Malát Jiří, 13. Majkrič Karel, 20. Dočkal Pavel, 32. Malát Jiří, 49. Svačina Vít, 53. Malát Jiří, 89. Zavadil Filip

Rozhodčí: Závojský Oldřich.

 

         


 

PŘEHLED ZÁPASŮ - 2015/16 - OP

1. kolo

 

Neděle 9. 8. 2015 16:30
Počenice - Těšnovice 2:3 (0:2) Pen: 2:3
80 diváků Počenice 2015721A1A0105

Branky: 58. Tesák Lukáš, 85. Tesák Lukáš  - 15. Řehák Kristián, 44. Novotný Zdenek

Rozhodčí: Caletka Bedřich - Navrátil Tomáš.

 

2. kolo

 

Neděle 16. 8. 2015 16:30
Těšnovice - Němčice 0:1 (0:1)
200 diváků Hřiště - Tělovýchovná jednota Těšnovice (test) 2015721A1A0203

Branky: 35. Talach David

Rozhodčí: Mucha Pavel - Zakopal Tomáš.

 

3. kolo

 

Sobota 22. 8. 2015 16:30
Lubná - Těšnovice 2:1 (0:0)
Lubná 2015721A1A0306

Branky: 70. Bačinský David, 89. Moravčík Jan (pen.)  - 48. Kutňák Tomáš (pen.)

Rozhodčí: Mrázek Peter - Navrátil Tomáš, Černovský Martin.

 

4. kolo

 

Neděle 30. 8. 2015 14:00
Těšnovice - Kyselovice 9:3 (3:1)
150 diváků Hřiště - Tělovýchovná jednota Těšnovice (test) 2015721A1A0402

Branky: 7. Majkrič Karel, 29. Mršťák Josef, 45. Majkrič Karel, 47. Mršťák Josef, 52. Kutňák Tomáš, 53. Kutňák Tomáš, 78. Pochylý Stanislav, 79. Mršťák Josef, 85. Pochylý Stanislav  - 13. Gála Ivan, 58. Gála Ivan, 62. Jančík Marek

Rozhodčí: Veselý Václav.

 

5. kolo

 

Neděle 6. 9. 2015 10:15
Holešov B - Těšnovice 0:1 (0:0)
120 diváků Všetuly 2015721A1A0507

Branky: 65. Kutňák Tomáš

Rozhodčí: Novák Antonín.

 

6. kolo

 

Sobota 12. 9. 2015 16:00
Zářičí - Těšnovice 1:2 (1:2)
80 diváků Záříčí 2015721A1A0601

Branky: 32. Šubík Ladislav  - 20. Kutňák Tomáš, 45. Mršťák Josef

Rozhodčí: Novák Radek.

 

7. kolo

 

Neděle 20. 9. 2015 15:30
Těšnovice - Zdounky 1:2 (0:1) Pen: 4:5
150 diváků Hřiště - Tělovýchovná jednota Těšnovice (test) 2015721A1A0707

Branky: 57. Řehák Kristián  - 42. Věžník Miroslav

Rozhodčí: Zapletal Jan - Odstrčil Tomáš.

 

8. kolo

 

Sobota 26. 9. 2015 15:30
Slavkov p. H. - Těšnovice 5:4 (1:2) Pen: 6:5
Slavkov pH 2015721A1A0802

Branky: 11. Barot Josef, 57. Barot Josef, 78. Hasilík Tomáš, 81. Ponížil Radek  - 1. Novotný Zdenek, 28. Mrázek Tomáš, 53. Mrázek Tomáš, 77. Řehák Kristián

Rozhodčí: Mucha Pavel - Greinecker Pavel.

 

9. kolo

 

Neděle 4. 10. 2015 15:00
Těšnovice - Skaštice B 3:2 (0:0)
200 diváků Hřiště - Tělovýchovná jednota Těšnovice (test) 2015721A1A0906

Branky: 2. Pochylý Martin, 40. Mršťák Josef, 78. Pochylý Martin  - 7. Gahura Ondřej, 72. Maceja Jiří (vl.)

Rozhodčí: Caletka Bedřich.

 

10. kolo

 

Neděle 11. 10. 2015 14:30
Střílky - Těšnovice 0:4 (0:1)
80 diváků Střílky 2015721A1A1003

Branky: 39. Židlík Josef, 55. Mršťák Josef, 88. Kutňák Tomáš, 86. Mršťák Josef

Rozhodčí: Tříska Zbyněk - Mašík Bronislav.

 

11. kolo

 

Neděle 18. 10. 2015 14:00
Těšnovice - Mrlínek 2:5 (1:5)
100 diváků Hřiště - Tělovýchovná jednota Těšnovice (test) 2015721A1A1105

Branky: 36. Novotný Zdenek, 60. Majkrič Karel  - 4. Dostál Radim, 6. Horák David, 13. Dostál Radim (pen.), 20. Dostál Radim, 46. Holec Martin

ČK: Řehák

Rozhodčí: Zapletal Jan.

 

12. kolo

 

Neděle 25. 10. 2015 14:00
Chvalčov - Těšnovice 1:4 (0:2)
80 diváků Chvalčov 2015721A1A1204

Branky: 73. Trňák Jiří  - 33. Mršťák Josef, 45. Kutňák Tomáš, 64. Pochylý Stanislav, 84. Novotný Zdenek

Rozhodčí: Novák Radek - Pospíšilíková Terezie, Navrátil Jiří.

 

13. kolo

 

Neděle 1. 11. 2015 13:30
Těšnovice - Loukov 5:2 (3:2)
50 diváků Hřiště - Tělovýchovná jednota Těšnovice (test) 2015721A1A1304

Branky: 8. Černý Roman, 18. Černý Roman, 45. Černý Roman, 47. Mršťák Josef, 84. Kutňák Tomáš  - 9. Valouch David, 45. Valouch David

Rozhodčí: Petrskovský Tomáš - Mašík Bronislav.

 

14. kolo

 

Sobota 7. 11. 2015 13:30
Těšnovice - Počenice 3:1 (1:1)
150 diváků Hřiště - Tělovýchovná jednota Těšnovice (test) 2015721A1A1405

Branky: 15. Majkrič Karel, 50. Kutňák Tomáš, 90. Pochylý Martin  - 27. Vlha David

Rozhodčí: Tříska Zbyněk.

 

15. kolo

 

Neděle 3. 4. 2016 15:30
Němčice - Těšnovice 3:5 (2:2)
140 diváků Němčice 2015721A1A1503

Branky: 4. Darebníček Radim, 30. Kříž Vítězslav, 67. Kříž Vítězslav  - 9. Pernorio Francesco, 14. Mršťák Josef, 65. Pernorio Francesco, 68. Kutňák Tomáš, 89. Řehák Kristián

Rozhodčí: Mucha Pavel - Zakopal Tomáš, Horák Evžen.

 

17. kolo

 

Neděle 17. 4. 2016 16:00
Kyselovice - Těšnovice 0:6 (0:4)
120 diváků Kyselovice 2015721A1A1702

Branky: 10. Mršťák Josef, 12. Pluhař Jiří, 29. Potočný Roman, 42. Řehák Kristián, 48. Mršťák Josef, 79. Hrabal Jan

Rozhodčí: Zakopal Tomáš - Odstrčil Tomáš.

 

18. kolo

 

Neděle 24. 4. 2016 16:00
Těšnovice - Holešov B 2:1 (0:1)
120 diváků Hřiště - Tělovýchovná jednota Těšnovice (test) 2015721A1A1807

Branky: 64. Řehák Kristián, 73. Mršťák Josef  - 8. Olšanský Pavel

Rozhodčí: Hanák Petr.

 

16. kolo

 

Pátek 29. 4. 2016 17:30
Těšnovice - Lubná 3:0 (1:0)
300 diváků Hřiště - Tělovýchovná jednota Těšnovice (test) 2015721A1A1606

Branky: 38. Kutňák Tomáš, 50. Kutňák Tomáš, 73. Kutňák Tomáš

Rozhodčí: Tříska Zbyněk - Odstrčil Tomáš, Navrátil Jiří.

 

19. kolo

 

Neděle 1. 5. 2016 16:30
Těšnovice - Zářičí 10:1 (4:0)
150 diváků Hřiště - Tělovýchovná jednota Těšnovice (test) 2015721A1A1901

Branky: 3. Mršťák Josef (pen.), 19. Řehák Kristián, 21. Mršťák Josef, 44. Kutňák Tomáš, 46. Potočný Roman, 58. Černý Roman, 61. Řehák Kristián, 63. Kutňák Tomáš, 68. Potočný Roman, 85. Černý Roman  - 87. Menšík Michal

Rozhodčí: Caletka Bedřich - Vychodil Michal.

 

20. kolo

 

Neděle 8. 5. 2016 16:30
Zdounky - Těšnovice 2:1 (1:1)
150 diváků Zdounky 2015721A1A2007

Branky: 19. Rokos David, 71. Rokos David  - 11. Černý Roman

Rozhodčí: Dostálek Josef.

 

21. kolo

 

Neděle 15. 5. 2016 16:30
Těšnovice - Slavkov p. H. 3:1 (2:0)
150 diváků Hřiště - Tělovýchovná jednota Těšnovice (test) 2015721A1A2102

Branky: 6. Hrabal Jan, 35. Kutňák Tomáš, 67. Černý Roman  - 57. Ponížil Radek

Rozhodčí: Dundová Miroslava.

 

22. kolo

 

Neděle 22. 5. 2016 16:30
Skaštice B - Těšnovice 4:3 (0:3)
100 diváků Skaštice 2015721A1A2206

Branky: 55. Konečník Zdeněk, 65. Ježák Roman, 84. Konečník Zdeněk (pen.), 91. Konečník Zdeněk  - 24. Černý Roman, 12. Pluhař Jiří, 40. Potočný Roman (pen.)

Rozhodčí: Skyba Vlastimil.

 

23. kolo

 

Neděle 29. 5. 2016 16:30
Těšnovice - Střílky 5:1 (0:1)
100 diváků Hřiště - Tělovýchovná jednota Těšnovice (test) 2015721A1A2303

Branky: 51. Mršťák Josef, 58. Matuška Dominik, 61. Mršťák Josef, 64. Potočný Roman, 89. Matuška Dominik  - 34. Hubr Michael

Rozhodčí: Mucha Pavel.

 

24. kolo

 

Sobota 4. 6. 2016 16:30
Mrlínek - Těšnovice 3:2 (2:2)
140 diváků Mrlínek 2015721A1A2405

Branky: 27. Horák David, 38. Kušík Radim, 73. Horák David  - 13. Potočný Roman, 40. Černý Roman

Rozhodčí: Zakopal Tomáš - Rafaja Jakub, Vychodil Michal.

 

25. kolo

 

Neděle 12. 6. 2016 16:30
Těšnovice - Chvalčov 8:3 (4:1)
150 diváků Hřiště - Tělovýchovná jednota Těšnovice (test) 2015721A1A2504

Branky: 14. Černý Roman, 17. Mršťák Josef, 40. Potočný Roman (pen.), 43. Novotný Zdenek, 46. Hrabal Jan, 50. Pochylý Martin (pen.), 55. Mršťák Josef, 77. Halamíček Ondřej  - 7. Trnčák Miroslav (pen.), 66. Šico Jakub, 83. Něstreljajev Filip

Rozhodčí: Tříska Zbyněk - Vychodil Michal.

 

26. kolo

 

Neděle 19. 6. 2016 16:30
Loukov - Těšnovice 1:8 (1:5)
90 diváků Loukov 2015721A1A2604

Branky: 4. Valouch David  - 11. Řehák Kristián, 21. Černý Roman, 30. Černý Roman, 32. Pluhař Jiří, 35. Mršťák Josef, 60. Matuška Dominik, 66. Mrázek Tomáš, 78. Řehák Kristián

Rozhodčí: Caletka Bedřich - Matuška Radim, Vychodil Michal.

 

Všechny zápasy týmu a soutěže jsou vedeny prostřednictvím informačního portálu FAČR zde.  

 

PŘEHLED ZÁPASŮ - JARO 2015 - 1.B.třída

15.  TJ TĚŠNOVICE - FC MALENOVICE     3:0 kont. (původně 2:2 na pen. 3:2)

16.  SOKOL TEČOVICE - TJ TĚŠNOVICE   1:1

17. TJ TĚSNOVICE - KOSTELEC u H.         0:2

18. TVD SLAVIČÍN "B" - TJ TĚŠNOVICE     1:2

19. TJ TĚŠNOVICE - SOKOL SEHRADICE  0:2

20. SK TLUMAČOV - TJ TĚŠNOVICE          3:0

21. TJ TĚŠNOVICE - FK PŘÍLUKY               1:3

22. FK LUŽKOVICE - TJ TĚŠNOVICE          2:0

23. TJ TĚŠNOVICE - SOKOL VESELÁ         2:0

24. TJ SKAŠTICE - TJ TĚŠNOVICE              2:3

25. TJ TĚŠNOVICE - FK ADMIRA HULÍN     3:5

26. SK LUKOV - TJ TĚŠNOVICE                  1:1 na pen. 1:2

 

 

PŘEHLED ZÁPASŮ - PODZIM 2014 - 1.B.třída

1.    TJ TĚŠNOVICE - TJ ROŠTĚNÍ             3:5

2.    FC MALENOVICE - TJ TĚŠNOVICE     1:2

3.    TJ TĚŠNOVICE - SOKOL TEČOVICE   6:4

4.    TJ KOSTELEC U H. - TJ TEŠNOVICE  1:1 na pen. 5:6

5.    TJ TĚŠNOVICE - FC TVD SLAVIČÍN B 3:1

6.    TJ S.SEHRADICE - TJ TĚŠNOVICE     1:0

7.    TJ TĚŠNOVICE - SK TLUMAČOV         1:2 *  

8.    FK PŘÍLUKY - TJ TĚŠNOVICE              5:1

9.    TJ TĚŠNOVICE - FK LUŽKOVICE         7:2

10.  S. VESELÁ - TJ TĚŠNOVICE                2:0

11.  TJ TĚŠNOVICE - TJ SKAŠTICE            2:6

12.  ADMIRA HULÍN - TJ TĚŠNOVICE         2:1

13.  TJ TĚŠNOVICE - SK LUKOV                 2:0

14.  TJ ROŠTĚNÍ - TJ TĚŠNOVICE              2:1

* 21.9.2014 přerušeno o poločase za stavu 4:2 pro bouřku a podmáčený

terén , odložený zápas se odehrál od začátku dne 28.10.2014

 

Přehled ZÁPASŮ – jaro 2014 - 1.B.třída

Kolo

Datum

Čas utkání

Soupeř

Sraz / odjezd

14

Neděle 23.3.2014

15:00

Skaštice – Těšnovice 3:2

13:45

15

Neděle 30.3.2014

15:30

Těšnovice – Malenovice 2:0

14:30

16

Sobota 5.4.2014

15:30

Kostelec – Těšnovice 2:3

14:00

17

Neděle 13.4.2014

16:00

Těšnovice – Těčovice 0:0

15:00

18

Neděle 20.4.2014

16:00

Lukov – Těšnovice 1:1

14:00

19

Neděle 27.4.2014

16:00

Těšnovice – Roštění 3:0

15:00

20

Neděle 4.5.2014

16:30

Příluky – Těšnovice 1:2

14:30

21

Neděle 11.5.2014

16:30

Těšnovice – Březnice 3:1

15:30

22

Neděle 18.5.2014

16:30

Lužkovice – Těšnovice 1:2

14:30

23

Neděle 25.5.2014

16:30

Těšnovice – Admira Hulín 2:1

15:30

24

Sobota 31.5.2014

16:30

Jaroslavice – Těšnovice 2:1

14:30

25

Neděle 8.6.2014

16:30

V.Otrokovice B – Těšnovice 3:2

15:00

26

Sobota 14.6.2014

16:30

Těšnovice - Slavičín 4:1

15:30

 

PŘEHLED ZÁPASŮ PODZIM 2013 - 1.B.třída

kolo den soupeř Čas  Sraz/odjezd
1 Neděle 11.8.2013 Těšnovice - Skaštice 3:3 16:30 15:30
2 Neděle 18.8.2013 Malenovice - Těšnovice 0:0 16:30 15:00
3 Neděle 25.8.2013 Těsnovice - Kostelec u Holešova 1:1 16:30 15:30
4 Sobota 31.8.2013 Tečovice - Těšnovice 1:3 16:30 15:00
5 Neděle 8.9.2013 Těšnovice - Lukov 2:1 16:00 15:00
6 Neděle 15.9.2013 Roštění - Těšnovice 5:2 16:00 14:30
7 Neděle 22.9.2013 Těšnovice - Příluky 6:0 15:30 14:30
8 Neděle 29.9.2013 Březnice - Těšnovice 2:1 15:30 13:45
9 Neděle 6.10.2013 Těšnovice - Lužkovice 1:4 15:00 14:00
10 Neděle 13.10.2013 Admira Hulín - Těšnovice 0:1 14:30 13:15
11 Neděle 20.10.2013 Těšnovice - Jaroslavice 1:1 14:00 13:00
12 Neděle 27.10.2013 Těšnovice - V.Otrokovice B 2:0 14:00 13:00
13 Neděle 3.11.2013 Slavičín B - Těšnovice 1:2 10:15 7:30

 

PŘEHLED ZÁPASŮ JARO 2012 - 1.B.třída

TJ TĚŠNOVICE "A" - jaro 2013 

domácí utkání jsou předběžně plánována odehrát na stadiónu SK Hanácká Slávia Kroměříž (v případě přemístění do Těšnovic budeme informovat a aktualizovat)

kolo den soupeř Čas  Sraz/odjezd
16 Sobota 23.3.2013

Těšnovice - V.Otrokovice B 3:1

15:00 14:00
17 Středa 8.5.2013 Skaštice - Těšnovice 5:2 16:30 15:15
18 Sobota 6.4.2013 Těšnovice - Admira Hulín 3:1 15:30 14:30
19 Neděle 14.4.2013 Lukov - Těšnovice 1:1 16:00 14:15
20 Neděle 21.4.2013 Těšnovice - Baťov 1:5 10:00 9:00
21 Sobota 27.4.2013 Louky - Těšnovice 1:1 16:00 14:15
22 Neděle 5.5.2013 Těšnovice - Lubná 1:2 16:30 15:30
23 Pátek 10.5.2013 Těšnovice - Jaroslavice 0:0 18:00 17:00
24 Sobota 18.5.2013 Lužkovice - Těšnovice 3:0 15:30 13:45
25 Pátek    24.5.2013 Těšnovice - Kostelec u Hol. 4:2 18:00 17:00
26 Neděle 2.6.2013 Březnice - Těšnovice 0:1 16:30 14:45
14 Neděle 9.6.2013 Těšnovice - Těčovice 5:1 10:00 9:00
15 Sobota 15.6.2013 Malenovice - Těšnovice 15:00 13:30

 

PŘEHLED ZÁPASŮ PODZIM 2012 - 1.B.třída

Ads by SenseAd Options
 
kolo den soupeř Čas  Sraz/odjezd
1 Sobota 11.8.2012 Sokol Tečovice - Těšnovice 1:2 16:30 15:00
2 Neděle 19.8.2012 Těšnovice - Malenovice 1:1 16:30 15:30
3 Neděle 26.8.2012 V.Otrokovice B - Těšnovice 5:1 16:30 15:00
4 Neděle 2.9.2012 Těšnovice - Skaštice 0:3 16:30 15:30
5 Neděle 9.9.2012  Admira Hulín - Těšnovice  2:1 16:00 14:45
6 Neděle 16.9.2012 Těšnovice - Lukov 3:2 16:00 15:00
7 Pátek 21.9.2012  SK Baťov 1930 - Těšnovice  1:0 18:15 16:45
8 Neděle 30.9.2012   Těšnovice - Louky 3:0 15:30 14:30
9 Neděle 7.10.2012 S. Lubná - Těšnovice 2:2 15:00 13:45
10 Sobota 13.10.2012 Jaroslavice-Těšnovice 0:1 14:30 12:45
11 Neděle 21.10.2012 Těšnovice - FK Lužkovice 2:1 14:00 13:00
12 Sobota 10.11.2012 Moravan Kostelec u Hol. - Těšnovice 2:0 13:30 12:00
13 Neděle 4.11.2012 Těšnovice - SK Březnice 0:0 13:30 12:30
           

Kompletní rozpis a výsledky soutěže na:

https://www.regionscup.cz/KFS/index.php/sample-levels/i-b-sk-b