STARŠÍ ŽÁCI - PŘEHLED ZÁPASŮ

PŘEHLED ZÁPASŮ JARO 2014 - OP

20. kolo NE 6.4.2014 13:00 Zlobice - Těšnovice 1:6

11. kolo NE 13.4.2014 12:45 Těšnovice - Bezměrov 9:1

12. kolo SO 19.4.2014 14:00 Zdounky - Těšnovice 2:5

13. kolo SO 26.4.2014 13:15 Těšnovice - Chvalčov 3:2

14. kolo SO 03.5.2014 10.30 Chropyně - Těšnovice 1:4

15. kolo NE 11.5.2014 13:30 Těšnovice - Zlobice 7:3

16. kolo NE 18.5.2014 14:00 Bezměrov - Těšnovice 3:11

17. kolo NE 25.5.2014 13:30 Těšnovice - Zdounky 7:4

18. kolo NE 01.6.2014 10:00 Chvalčov - Těšnovice 4:0

19. kolo PÁ 06.6.2014 17:30 Těšnovice - Chropyně 5:2



PŘEHLED ZÁPASŮ PODZIM 2013 - OP

3.   kolo  Těšnovice - Chvalčov    08.09.  13:00  NE  7:4        

4.   kolo  Chropyně - Těšnovice   14.09.  10:30  SO  3:4

2.   kolo  Zdounky - Těšnovice     18.09.  17:00  ST   3:6       

5.   kolo  Těšnovice - Zlobice        22.09. 12:45   NE  7:4             

6.   kolo  Bezměrov - Těšnovice   29.09.  13:00   NE  2:6

7.   kolo  Těšnovice - Zdounky      05.10.  14:00  SO  4:2

8.   kolo  Chvalčov - Těšnovice     13.10.  10:00  NE   8:2        

9.   kolo  Těšnovice - Chropyně    19.10.  14:00  SO   6:0

10. kolo  Zlobice - Těšnovice        26.10.  11:30  SO   1:11

1.   kolo  Těšnovice - Bezměrov    28.10.  14:00  PO   12:1


PŘEHLED ZÁPASŮ JARO 2013 - OP

 

domácí utkání jsou předběžně plánována odehrát na hřišti TJ Bivoj Bařice

(v případě přemístění do Těšnovic budeme informovat a aktualizovat )

kolo den soupeř Čas  Sraz/odjezd
11 Neděle 14.4.2013 Zlobice - Těšnovice 0:10 13:30 12:30
12 Sobota 20.4.2013 Těšnovice - Rymice 5:2 13:00 12:00
13 Sobota 27.4.2013 Zdounky - Těšnovice 0:1 14:00 12:45
14 Neděle 5.5.2013 Těšnovice - Dřínov 5:1 10:30 9:30
15 Sobota 11.5.2013 Chropyně - Těšnovice 3:4 10:30 9:30
16 Neděle 19.5.2013 Těšnovice - Žálkovice 3:2 10:30 9:30
17 Sobota 25.5.2013 Těšnovice - Žeranovice 6:1 10:30 9:30
18 Neděle 2.6.2013 Chvalčov - Těšnovice 3:12 10:00 8:30
10 Sobota 8.6.2013 Těšnovice - Břest 6:2 13:30 12:30

 

PŘEHLED ZÁPASŮ PODZIM 2012 - OP

kolo     datum    začátek    soupeř      sraz/odjezd

2. kolo  SO 01.09.12 14:00  Těšnovice – Zlobice - 11:3

3. kolo  NE 09.09.12 10:00  Rymice - Těšnovice  - 3:2 po p.k. (2:2)             

4. kolo  NE 16.09.12 13:30  Těšnovice - Zdounky - 3:2 po p.k. (2:2)             

5. kolo  NE 23.09.12 13:00  Dřínov - Těšnovice  - 2:6

1. kolo  PÁ 28.09.12 10:45  Břest – Těšnovice - 1:8

6. kolo  SO 29.09.12 10:30  Těšnovice - Chropyně - 4:7

7. kolo  NE 07.10.12 10:30  Žálkovice – Těšnovice - 9:3

8. kolo  NE 14.10.12 10:00  Žeranovice - Těšnovice - 3:2

9. kolo  NE 21.10.12 11:30  Těšnovice - Chvalčov - 7:4